Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? 20hetes terhes...

Mit tegyek? 20hetes terhes vagyok és nagyon feszül a hasam. az egész, mintha téglákat pakoltak volna bele, nem görcsölök, nem fáj... csak nagyon feszít :(nagyon kellemetlen.

Figyelt kérdés
2008. márc. 15. 18:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
szia ,napi 3×2 magne B6,de azért a dokival konzultálj elöbb.Én azt szedem ,attol független még igy is szokott,nem tudom te szeded-e,beszéld meg vele.29 hetes kismama.
2008. márc. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

napi 1-2 szedek.amíg nem megyek dokihoz bátran szedjek be 2x3-at?

köszi a választ

boldog babavárást

2008. márc. 15. 18:50
 3/18 A kérdező kommentje:
azaz 3x2-t?
2008. márc. 15. 18:51
 4/18 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon sokat keménysedett ebben az időben, minden mozgásra beállt. Tudom mit érzel. Nekem a doki most 3X1 magnézium port írt fel, de itt olvastam, hogy sokaknak az sem használ.

Nekem talán kicsit jobb tőle. De mindenkép beszélj vele, magadtól ne kezdj el szedni semmit.

És ahol csak tudsz, pihenh meg, ha nem muszály, ne mozogj.

2008. márc. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én is 3x2 Magne B6-ot ajánlom nekem bevált, de kipróbálhatod a magnézium pezsgőtablettát.
2008. márc. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
köszi, de úgy gondolom ez nem igazán bekeményedés, hanem inkább feszít :(
2008. márc. 15. 19:50
 7/18 anonim ***** válasza:
24%
nekem egyszer itt azt irták hogy a bekeményedés olyan mintha görcs lenne és fájdalmas na nekem se olyan van hanemcsak mintha megnölne és már semmi nem férne bele ez szerintem pufadás legalábi én ugy érzem mostmár és reniet szoktam beveni általába elmulik jókat büfizek utána ja és inkább délután estére jelentkezik ez a dolog na remélem páromra találtam és neked is ez van ez jobb mint a keményedés jó baba várást 20hetes kismama
2008. márc. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

utolsó válaszadónak:

nekem általában ebédutántól van, és valóban nem görcsől nem fáj, de azért baromira kellemetlen :(

lehet tényleg egymásra találtunk :)

boldog babavárást mindenkinek

2008. márc. 15. 20:59
 9/18 A kérdező kommentje:
de a renie-re az van írva , hogy egy hétig lehet szedni folyamatosan :S
2008. márc. 15. 21:00
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is feszül és mostanában még inkább, már szinte fáj! 26 hetes vagyok, szerintem nincs másról szó mint arról ,hogy nő a kis magzatunk. Csinálja a helyet, attól persze egyed a magneB6ot, csak próbállak nygtatni meg magamat si :))) mert nekem meg sokszor olyan mintha szét akarna szakadni a köldököm. Biztos természetes, de néha engem is aggaszt. Nyugi már félúton vagy! ;)

Boldog babavárást!

2008. márc. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!