Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? 20hetes terhes...

Mit tegyek? 20hetes terhes vagyok és nagyon feszül a hasam. az egész, mintha téglákat pakoltak volna bele, nem görcsölök, nem fáj... csak nagyon feszít :(nagyon kellemetlen.

Figyelt kérdés
2008. márc. 15. 18:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Mikor azt mondják, hogy magne B6, igen ám de melyik?????

Azt mindig elfelejtik közölni és szerintem egyátalán nem mindegy, hogy melyikből mennyit veszel be!!!!!!! Azt ugye tudod, nem szabad végig szedni a szülésig, az utolsó 1-1,5 hónapban már nem szabad.

A Béres Magne B6 napi 1 tablettánál nem is lehet bevenni többet, de a másikból (nem tudom pontosan a nevét, de az is magne b6) abból mások szednek 3x2-t is.


- EZÚTON ÜZENEM A TÖBBI KISMAMÁNAK IS, hogy legyenek szívesek már azt is odaírni, hogy melyik fajta tablettáról beszélnek mikor a magne B6-ot emlegetik, mert ugyanis : AZ ELŐÍRTNÁL TÖBB TABLETTA BESZEDÉSE ESETÉN (Béres Magne B6-ról beszélek) ESETLEGES MÉRGEZÉS TÜNETEI LÉPHETNEK FEL!!!!! Így ne ajánlgassák már, hogy 3x2-t, meg nem tudom én mennyit szedjenek be, mikor nem is lehet és többet ártanak vele mint használnának. Aki nem hiszi, csak olvassa el nyugodtan a mellékelt tájékoztatót!

Köszi az együttműködést!

2008. márc. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
62%
Ez már dühítő, hogy egyesek milyen felelőtlenek!
2008. márc. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A magne b6-tal vigyázzatok mert 36hét után ne szedjétek!A szülési görcsöket enyhíti ezáltal a méhösszehúzódást is és nehezebben fogy a méhszáj nyílni.Tapasztalat.A dokim elfelejtette mondani , és én végig szedtem,ezért nagyon megszenvedtem miatta a szülést!
2008. márc. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
felelőtlen!!!kire, mire érted?
2008. márc. 16. 07:34
 15/18 anonim ***** válasza:
magnézium tényleg tul adagolható, akár a ca is,,,figyelni kell a napi mennyiségre....
2008. márc. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
62%
Ua. vagyok aki az üzenetet írta a kismamáknak, én írtam még erre hogy egyesek milyen felelőtlenek. Csak hogy értsd.
2008. márc. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
így értem, köszi!igazad van, fontos a gyógyszer pontos neve, de az is fontos, hogy mindenki elolvassa a "használati útmutatót"
2008. márc. 17. 13:10
 18/18 anonim válasza:
Szia! 5 éves a gyermeked nem? jól vagytok?:)
2013. nov. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!