Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon izzad a honomalja, és...

Nagyon izzad a honomalja, és nem tudok egy normális felsöt sem felvenni, mert egyböl látszik. Szégyellem, hiába kenem magam, ömlik rola a viz, mit tegyek? Szülés után elmulik? Nincs szaga, de irto cikis:( 29 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Mindig is izzadékony voltam,de ennyire soha . Pedig tényleg már minden olcso meg flancos drága szert kiprobáltam,mégis izzadok.
2008. márc. 15. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,szülés után helyre fog jönni ez is.
2008. márc. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek a hormonok sajnos,hátha mindent próbáltál, igazából nem mondom, hogy a gyszertárban kérdezz rá, de azt tudom el fog múlni szülés után.Esetleg simán hintőport próbáltad?Ne haragudj nincs más ötletem.Kitartás.
2008. márc. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet venni hónaljbetétet ami kényelmes és jól szívja az izzadságot és nem is látszik, nem feltűnő. Amugy a hormonok miatt van, rólam is pár hete állandóan ömlik a víz. 32 hetes kismama
2008. márc. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én kettőt ajánlanék, lehet, hogy már kipróbáltad, az egyik a Clinique dezodorja, a másik (sztem jobb) a Vichy-é, mind a kettő drága, de az extrém izzadásra van.
2008. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
vichy van most is,de nem segit,viszont a honalj betétre rákérdezek,és megprobálom,nagyon köszi a válaszokat.
2008. márc. 15. 21:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én két gyógyszertári terméket tudnék neked mondani az egyik az Exodor, a másik a Solutio antisudor ecsetelő, sajnos azt nem tudom, hogy terhesség alatt lehet-e használni őket, de ha gondolod kérdezz rá a gyógyszertárban. Üdv. 33. hetes kismama
2008. márc. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajna szerintem ez meg fog maradni.De szülés után elmúlik.Én azelőtt abszolút nem voltam izzadós,de mióta terhes vagyok,nagyon izzadós lettem.Már rengeteg dolgot kipróbáltam én is,nekem semmi nem segített:(ha épp nem a hónaljam,akkor a hátamon folyik a víz.Ez a hormonok miatt van:(ÉS nekem azt mondták hogy az exodort nem igazán lehet használni terhesen.Azelőtt én is azt használtam,tényleg nagyon jó,de most nem merem
2008. márc. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!