Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki utálja még azt az elnevezés...

Ki utálja még azt az elnevezést, hogy "pocaklakó"?

Figyelt kérdés
Én rosszul vagyok ettől a szótól...
2011. okt. 16. 12:02
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nagyon egyetértek ezzel is. Éppen a napokban ment fel a pumpám, mikor azt olvastam itt "kislányok lettünk"... Értsd: kislánya született.
2011. okt. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
17.23, teljesen egyetértek! :) Mellesleg, kedves utolsó válaszoló, Neked is igazad van, engem is idegesít a többes számban beszélés... Főleg az, ha azt mondja vki, hogy már kakilunk egyedül, vagy: tudunk a bilibe pisilni... Hogy ezek milyen idegesítőek... és tényleg, a gyerekhez nem kell mindenáron gügyögni (már ez a szó is kikészít :D), ez olyan, mintha szellemi fogyatékos lenne...
2011. okt. 16. 21:52
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

Hűűű, na most elolvastam a "taknyos" kérdést. Tényleg elmebeteg a nő v férfi, egyszóval a kérdező.


Kérdésedr válaszolva: Nem akaszt ki, ha vki így hívja, de én nem tettem így. Mindig baba volt, mivel nem tudtuk a nemét így a vége felé már Csenge lett, mert a népi hagyományokból megjósolták, hogy lányom lesz, végül Levim lett a szüléskor:D

Még jobban kiakaszt, amikor egy 7-8 éves gyereket Manóznak, Babáznak stb. Egy kicsire még elmegy, szerintem egy idő után el kéne hagyni az ilyen becézéseket.

2011. okt. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon utálom,de az alien nekem durvább! Mondjuk nem csodálkoznék,ha nemsokára divatos keresztnév lenne! 17:44! Engem is kiakasztanak ezek a kismamák,anyukák!!!! "Megyünk szopizni!" Hát kíváncsi lennék anyuka mit csinál,miközben szoptat:))
2011. okt. 17. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
77%

Hát igen. Az Alieneket jól lepontozták.

Pedig az is csak egy válasz volt. Kösz szólásszabadság...

2011. okt. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mentek a zöld mancsok! :)
2011. okt. 17. 09:56
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
szia, én mikor elöször megláttam az ultrahangon gumimaci neveztem el pont ugy nézett ki;)még az orvosom is mondta;)!
2011. okt. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
Jaj, tudjátok, mit utálok még? Ha valaki az helyett "a"-t mond, pl. itt a iszi, mindjárt jön a anya stb... Ti hogy vagytok ezzel?
2011. okt. 19. 16:34
 39/42 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ezt én is utálom.

Egyik kolléganőmet nagyon szeretem kivéve mikor így beszél. De nem kell hallgatnom ugy is tápon vagyok.

2011. okt. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
A pocaklakó nekem annyira nyálas...az Alien sem tetszik mert azért a babámat nem hívom élősködőnek! Én ma voltam uh-on egyenlőre még csak Kicsikéimnek szólítom Őket:)
2011. okt. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!