Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtt álló kismamák ti...

Szülés előtt álló kismamák ti is ilyen idegsokkosok vagytok?

Figyelt kérdés
37 hetes vagyok és semmi türelmem.Már reggel úgy ébredek,hogy ha kimegyek a konyhába és látom,hogy a férjem mit hagyott maga után munkába menet előtt,akkor sírva fakadok,szidom mint a bokrot,hogy nem érti meg már nem bírok annyit szolgálni itthon mint eddig.Meg a 3 évesem is állandóan kiönt valamit,csak a hülyeséget csinálja én meg azonnal üvöltök.Így hogy menjek majd nyugodtan szülni,tiszta lom fog itthon várni mire hazajövök.Nem igaz,hogy az ember családtagjai ezt nem bírják megérteni.Sokszor már nem tudom,hogy velem van e a baj,vagy más is ilyen ingerült ebben az időszakban?
2011. okt. 18. 11:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nemtudom olvassa e még valaki a hozzászólásokat, de most énis ugyanígy vagyok, sírni tudnék mindenen, idegbajos vagyok, a párom ezt nem érti meg még én vagyok a sz*r mert hisztizek, jaaa és már most isnkijelentette hogy attól majd ha meglesz a baba minden nap csili vili rend legyen !! Komolyan elegem van a férfiakból nekik is ugyanúgy kéne érezniük magukat mint a terhes párjuknak... Mindent szanaszét morzsál bent zabál az àgyba fekve!!! sokszor benthagyja a kajàt ami megromlik, azt mindig benthagyja amibe eszik... Minden nap 2x 2 órát takarítok itthon meg még közbe is... És rohadtul elegem van hogy.mikor.mindent megcsinálok fél óra mulva ugxanaz van és már jár a szája jogy csináljam meg!!! Na szóval most vagyok terhes először és utoljára.
2016. jan. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!