Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Carazettet szedek, fél éves a...

Carazettet szedek, fél éves a kisbabám. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Egy hete késik, 4 nap késés után csináltam egy tesztet, ami negatív lett. A leírásban benne van, hogy lehet hogy kimarad a vérzés, vagy szabálytalan lesz, de ami aggaszt, azok a tipikus terhes tünetek: szédülés, hányinger, szagérzékenység, fáradtság, álmosság.
2011. okt. 24. 08:41
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nem hiszem, hogy a bogyótól teszteltél volna pozit, én legalábbis biztos nem. Voltam orvosnál, már 8 hetes a csíkocskám. 2 héttel azután hogy elkezdtem szedni a gyógyszert, terhes lettem, de nem értem, hogy hogy csak most lett pozi a tesztem, amit 4 nappal a mostani előtt csináltam még nega volt.
2011. okt. 30. 13:05
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia!K. vagyok!Már 8 hetes és még csak most lett pozitív...atya ég...hát én szerdán tesztelek újra.Akkor ha jól értem megtartod ugye?Akkor minden jót kívánok neked és kitartás!!Majd írok én is mi újság de te is írj, hogy mi van veled, veletek!! :)
2011. okt. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!