Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes vagyok, és újra kell...

33 hetes vagyok, és újra kell csináltatnom a terheléses vércukor vizsgálatot. Már a múltkor is majdnem rosszul lettem attól a cukros víztől, nem tudom most hogy fogom kibírni. Ajánlanátok valamit, amitől elviselhetőbb lehetne?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 09:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Facsarj ki egy citrom levét és öntsd bele. Bár ezt nem mindenhol engedik meg, de egy próbát megér.
2010. jan. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ott ahova jársz csak cukros víz van?!

Akkor nem nagyon tudod elkerülni.

Azt szokták mondani h nyomd tele citrommal,úgy elviselhetőbb:-)

Nekem csak annyit mondtak h reggelizzek egy zsemlét és tejet.

2010. jan. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
jajj ne is mondd, az kegyetlen... igen , esetleg egy kis citromlével lehet jobbítani, de csodát ne várj attól se! kitartás!!
2010. jan. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szia!

nekem egy hete kellett megcsináltatni, én vittem magammal citromos vizet, sok citromot öntöttem a vízbe, és így olyan volt, mint egy kicsit gejjre sikerült limonádé!

nálatok nem lehet kiváltani zsömlével meg tejjel? amikor voltam volt ott 2 kismama, asszem 32-33 hetesek voltak, és nekik már azt kellett megenni... az elsőt a cukros löttyel csináltatták nekik, most meg kajálniuk kellett!!!

miért kell újból megcsináltatnod? magas lett az eredmény?

2010. jan. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ne egy kis citromot hanem rakhatsz bele nyugodtan egy egészet ha kisebb ha nagyobb akkor több mint a felét.nekem igy olyan volt mint egy tömény limonádé.én megbírtam inni nem volt semmi bajom töle.nehezebb volt kivárni azt a két órát éhen:)kitartás.36 h kismama
2010. jan. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Tatabányai kórházról van szó, és itt már pár éve nincs zsömle és tej variáció. Sajnos. Pedig az finom :)

Azért kell megcsináltatnom újra, mert egyrészt az első eredményem a doki szerint hülyeség, másrészt kiderült, hogy

a bébi már 3 kg-os. 36 heti méreteknek felel meg.

Az orvosom szerint ez nem játék.De hát inkább legyen még egy vizsgálat. Kibírható. Meg aztán az első kisfiam is 4,5 kg volt.

Megpróbálom ezt a citromos dolgot. Lehet hogy jó lesz.

Bár gusztustalan ez a lötty, úgy ahogy van. :)

2010. jan. 24. 10:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne bíztassatok! :( Nekem az első ilyen vizsgálatom lesz, szintén Tatabányán. Eddig is tartottam tőle, de most sem nyugtattatok meg :).
2010. jan. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyébként én nem is értem, miért paráztatják épp ezzel egymást a kismamák. Mármint azzal, hogy mennyire borzasztó meginni ezt a löttyöt. Semmivel sem rosszabb, mint egy vérvételen részt venni pl., főleg ha arra gondolsz, hogy a babáért teszed. Én is megittam, egy citrom levét tettem bele. Nem azt mondom, hogy finom, de azt SEM hogy extrém módon kibírhatatlanul borzasztó.

Miért félnek ettől ennyien ilyen nagyon?

2010. jan. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem attól fél a kérdező ha jól értem, hogy rossza az íze, hanem attól hogy nehogy beájuljon. Én is rosszul voltam, majden elájultam.
2010. jan. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt rossz meginni.Én is citromosan ittam,de ea gyomrom nem bírta,és fél óra múlva kijött.

Ezért kellett mennem új beutalóért.Szerencsére nem kellett még egyszer meginnom.Mivel éhgyomorra már levették a vért,még ebéd és vacsi után vissza kellett mennem vérvételre.

2010. jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!