Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire kell odafigyelnem, hogy...

Mire kell odafigyelnem, hogy ne hizzak a terhesség alatt, vagy legalább is nagyon minimálisat?

Figyelt kérdés
Mert sajnos kövér kismama vagyok (5 hetes).
2008. márc. 17. 12:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Csajok ez az elevites téma kicsit sok nekem.Ki is bizonyította be, hoögy attól lehet hízni? Én alig eszek minden "rosszat" kerülök, mégis a 19. hétben már a 6. kg-mnál tartok.Elevitet minden másnap szedek, szerintem pusztán alkati kérdés.Nekem a hasrészemnél valószínű, hogy szükség van a párnásodásra mert abból azon a helyn hiány volt...
2008. márc. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Annyit kell tenni,hogy egészségesen változatosan étkezni,nem a teljes jólakásig.

A többiek már előttem leírták ,hogy ez mit tartalmaz.Ezért nem ismételném.

Az Elevitről annyit,hogy én a terhesség elejétől szedem (minden nap 1-et) 13 kg-ot híztam és 39. hétnél tartok.

2008. márc. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Szerintem is hülyeség,hogy az elevittől hízol.

Én mindkét gyerekemmel szedtem végig,ezzel a babával is azt szedem akit most várok,és nem híztam sokat.

Mégegy butaság,aki nem cukros,és nincs rá hajlandósága,az ehet korlátlan mennyiségben gyümölcsöt.Nem nyomja fel a cukrot.Azért végzik a terhelést,hogy azt kiszürjék,akinek terhességi cukorja van.Akinek nincs,annak sem édesítőre,sem másra nincs szüksége.Sőt,egyél sok gyümölcsöt zöldséget meg minden ilyesmit,amiben sok a vitamin és ásványianyag.A hízlaló ételekből fogyassz keveset.Egyél sok joghurt,sajt,tej...stb..félét,teljes kiőrlésű lisztből készült dolgokat.

Egyébként is,ha egészségesen táplálkozol,akkor kevesebb mesterséges vitaminra van szükség.

Boldog babavárást,üdv

2008. márc. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia a második babámmal én is kövér kismamaként kezdtem. 96kg volt az indulási súlym. Három hónap alatt leadtam 8 kg-ot (nem nagyon tudtam enni, és ha mégis, az nyers zöldség és gyümi volt. Illetve csirkemell )és a terhesség végére 95kg voltam. Ebből pici fiam 4100g. :))) Nagyon vigyáztam, hogy későn már ne egyek, vagy ne sokat. Ha tehettem sétáltam, vigyáztam a sóbevitelre, egy időben sótlan fűszertelen diétát tartottam, ez bűn rossz volt, de a babáért mindent. Néha gyümölcsnapot is tartottam. Nekem ez vált be. De mindenki más, remélem megtalálod a neked legmegfelelőbb módszert. Jó babavárást.
2008. márc. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!