Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig húzhatom így? Ugye nem...

Meddig húzhatom így? Ugye nem lesz koraszülés? 27 hetes vagyok!

Figyelt kérdés

20. héttől keményedek, görcsölök(rendszertelenül jönnek a görcsök, mensinél erősebb, 10-15 percenként jönnek, de van hogy "kimaradnak" fél-1 percig tartanak) feszül a hasam. Kaptam először MagneB6-ot, de az kevés volt, a 3*2, most 3*1-4*1 Magnesii citricit-et szedek, a dokim javaslatára. Mondtam neki a görcsöket, de amíg zárt a méhszáj azt mondta itthon maradhatok, nem akar befektetni, csak ha már nem bírom tovább vagy nyílik a méhszáj.

Frontra elég érzékenyek vagyunk a picimmel, ő olyankor nem mozog, én görcsölök.

3 napja(a mai a 4., bár még csak reggel van, de semmit nem javult a helyzet eddig) folyamatosan feszül a hasam, kemény, mint a beton, hiába a magnézium, sőt esténként görcsölök is. Napközben csak keményedek esténként jönnek a görcsök.

Nem tudom meddig bírom még, nem akarok kórházba menni. Nemrég nézte a méhszájam, zárt volt, minden rendben azt mondta.


Meddig húzhatom még itthon? Ugye nem jön előbb a baba??

Amennyit csak lehet pihizek, enni és vécére járok ki.


2011. okt. 27. 08:30
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Volt olyan, akinek sokat mozgott a babája(többet, mint szokott)szülés előtt?
2011. okt. 27. 11:49
 12/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk nálam szó sem volt koraszülésről, de nekem pont fordítva volt. Az utolsó 3 napon már aggódtam, hogy mi van, mert alig mozgott.
2011. okt. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Nekem még a szülés napján is buli volt ott benn. :)

Még a szülés közben is rugdosott, meg is jegyezte a doki, hogy "anyuka, ez a gyerek 2 hetesen szaladni fog". :D

2011. okt. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Hát ennek sem örülök. A helyzet változatlan:(

Köszönöm mindenkinek.

2011. okt. 27. 18:36
 15/23 A kérdező kommentje:
A nyákdugó lehet krémes, fehéres színű is??
2011. okt. 27. 18:48
 16/23 anonim ***** válasza:
igen, nekem is olyan volt...szerintem irány a kórház!!!!!!!!
2011. nov. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem láttam a nyákdugot. De szerintem nem lesz semmi baj. NEkem is ilyen görcseim voltak. NEkem napi 3szor 0.5szem Salbutamolt kellett ennem. S szigoruan 8óránként...Mert ha nem akkor már görcsöltem.Végül a 16-ra kiirt babám 22én született meg! Szerintem kérj a dokidtól Salbutamolt s az elmulasztja a görcsöket.:)
2011. nov. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy nyákdugó volt, néztem több helyen képet róla, nem hasonlít rá..

Jövő héten megyek dokihoz, addig csak kihúzom valahogy. Köszönöm mindenkinek!

2011. nov. 5. 09:08
 19/23 anonim ***** válasza:

Talán egy picit próbálj ellazulni, úgy értem lelkileg.

Légy óvatos, vigyázz magadra, de ha ennyire rágörcsölsz a koraszülésre, akkor félő, hogy meg is teremted magadnak.

2011. nov. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

A nyákdugó nekem kocsonyás-nyálkás volt, alapból fehér, de voltak benne barnás és pirosas csíkok, foltok. Tehát vmennyire véres. Többször volt ugyanilyenem előtte, de abban nem voltak véres részek, és az nem is a nyákdugó volt.

(Hátha segítettem.)

2011. nov. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!