Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig húzhatom így? Ugye nem...

Meddig húzhatom így? Ugye nem lesz koraszülés? 27 hetes vagyok!

Figyelt kérdés

20. héttől keményedek, görcsölök(rendszertelenül jönnek a görcsök, mensinél erősebb, 10-15 percenként jönnek, de van hogy "kimaradnak" fél-1 percig tartanak) feszül a hasam. Kaptam először MagneB6-ot, de az kevés volt, a 3*2, most 3*1-4*1 Magnesii citricit-et szedek, a dokim javaslatára. Mondtam neki a görcsöket, de amíg zárt a méhszáj azt mondta itthon maradhatok, nem akar befektetni, csak ha már nem bírom tovább vagy nyílik a méhszáj.

Frontra elég érzékenyek vagyunk a picimmel, ő olyankor nem mozog, én görcsölök.

3 napja(a mai a 4., bár még csak reggel van, de semmit nem javult a helyzet eddig) folyamatosan feszül a hasam, kemény, mint a beton, hiába a magnézium, sőt esténként görcsölök is. Napközben csak keményedek esténként jönnek a görcsök.

Nem tudom meddig bírom még, nem akarok kórházba menni. Nemrég nézte a méhszájam, zárt volt, minden rendben azt mondta.


Meddig húzhatom még itthon? Ugye nem jön előbb a baba??

Amennyit csak lehet pihizek, enni és vécére járok ki.


2011. okt. 27. 08:30
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Igen segítettél!

Már tettem fel egy kérdést, de nem válaszoltak. Hátha ti tudtok segíteni.

27 hetesen voltam 4D-n ott azt írta a leletemre, hogy méhlepény :II. érett.. Ez nagy baj 27 hetesen??? Mert nézegettem, mindenkinek 32 hét után volt 2. érettségű.

2011. nov. 5. 13:45
 22/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Próbálok nem gondolni rá, de amikor éppen moccanni sem tudok, olyan fájdalmam van, akkor nem tudok másra gondolni...:(:)

2011. nov. 5. 13:46
 23/23 anonim ***** válasza:

Én is igy csináltam végig az első terhességem, azzal a különbséggel, hogy a magnézium mellé kaptam még plusz gyógyszert is , aminek spiropent volt a neve. a 38. héten szültem.

A második babánál most ugyan ez a helyzet, sőt rosszabb, mindig feküdnöm kell, most is szedem a spiropentet. Szerintem inkább gyógyszer mint koraszülés. Próbálj meg az orvosodtól Te is valami gyógyszert kérni, ami lazitja a méhizmot, mert ezek szerint a magnézium Neked sem elég.

2011. nov. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!