Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Chorionbiopsia? Akinek volt...

Chorionbiopsia? Akinek volt kérem írjon! Félek!

Figyelt kérdés

Másfél hónapja ez volt a kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Akkor is féltem,el sem mertem menni,elhalasztottam decemberre.De jól tettem :)5 pozi tesztem van most.Decemberben már a biopsiára kell mennem.Mi lesz?Tényleg lehet vetélni tőle?Mennyire fáj?Hogy zajlik?Írjatok légyszi!


2011. okt. 27. 09:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Most igaz a mondás,a tanulatlan él boldogan,a tanult meg mindig retteg valamitől:(2006-ban született a kisfiam,nem volt internetem,nem is tudtam,hogy léteznek ilyen vizsgálatok,és szép boldog terhességem volt,mert nem tudtam semmiről:)Már 5 éves nagyfiú:)Most pedig retteghetek még 8 hónapig?????Hát ez van ha valaki okosodni akar!
2011. okt. 27. 23:27
 12/15 anonim ***** válasza:

Azért ne vidd túlzásba, ha minden eredmény negatív lesz, akkor nincs sok esélye, hogy beteg lesz a babád.

Tényleg próbálj megnyugodni, mert a babádnak se tesz jót a sok idegeskedés, plusz ennyi erővel az egész életed egy rettegés lenne, mert ugye a szülés után is történhet bármi a gyerekkel. Vannak dolgok, amiket nem tudunk befolyásolni, ez van, ezt fogadd el.

2011. okt. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Rendben!Azért vigasztal,hogy már van egy egészséges gyermekem,miért ne lehetne mégegy:)Nemde?
2011. okt. 28. 08:13
 14/15 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy volt már egy beteg babád, aki nem született meg. Miért lenne még egy? Tudom, hogy nem törvényszerű, de azért a kromoszóma-rendellenességek nem szoktak halmozódni egy embernél! Hinned kell abban, hogy egészséges lesz a babád. Én annak ellenére csináltattam meg a biopsziát, hogy belül éreztem, nem lehet baj, de akkor is tudni akartam, mert nem lett volna erőm beteg gyereket nevelni. Két napon belül megkaptam a választ: egészséges a babám. Ne aggódj, nálad is rendben kell, hogy legyen minden! És igen, amúgy engem is az vigasztalt, hogy már van egy egészséges gyerekem, és lehet még másik is... Fel a fejjel! Drukkolok neked!!!! Második voltam :)
2011. okt. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,ezt most nagyon jó volt olvasni:)
2011. okt. 28. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!