Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes vagyok 6,3mm nyakired...

Cs.dóraa kérdése:

12 hetes vagyok 6,3mm nyakiredő orr csontot nem látták lehet azért mert ficánkolt mindig. Budapestre küldtek genetikai tanácsadásra. Szerintetek agódjak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 16:46
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
sziasztok!pesten már 3,8mm tarkóredöt mértek benne septumok.csak hypoplasias orrcsont látható,igen echodens bélconglomeratum.kedden kell visszamennem méhlepényvételre.én ettöl nagyon félek.
2011. nov. 5. 09:23
 22/34 anonim ***** válasza:
Gondolok rád,ez a vizsgálat biztos eredményt ad majd!
2011. nov. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Szia!

Az azért gondolom jó jel, ha már a nucha ennyit ment le. Nagyon drukkolok neked! Kedden meg szorítok hogy minden oké legyen! Majd írd már meg hogy milyen volt! Kitartás!!!

Zsu

2011. nov. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek a jókívonságokat!neked is sok sikert ne agódj 15 e is hamar eljön.majd jelzek mi volt..
2011. nov. 5. 17:48
 25/34 A kérdező kommentje:

sziasztok.

nem került sor a mintavételre,sajnos csütörtökön meg kell szakítani a terhességet.:(

2011. nov. 8. 14:23
 26/34 anonim ***** válasza:
Mi a baj???????????Miért nem csináltak vizsgálatot????Kirázott a hideg ahogy olvastam,velem is ez volt tavaly.Privit is írhatsz megint,ha úgy jobb neked!Sajnálom,és hidd el,veled érzek:(
2011. nov. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Úristen!!! Annyira sajnálom! Pedig egész nap te jártál az eszemben!!!! Mi történt? Rossz lett az UH.?

Nem is tudok mást írni, csak hogy nagyon sajnálom!!!

Zsu

2011. nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
igen sajnos rossz lett az eredmény így ezt ajánlotta a doki,nagyon rossz de túl leszek rajta.nagyon szépen köszönöm a kedveségedet!
2011. nov. 8. 19:56
 29/34 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom!

De jobb lesz minél hamarabb túl lenned rajta.

Kitartás!!!

2011. nov. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
47%

En is nagyon sajnalom es szoritok erted, hogy minden rendben legyen es minel konnyebb legyen feldolgozni.

En csak figyelobe raktam a kerdesedet, eddig nem irtam, mert nem mertem.

Sajnos az egyik kedves baratnomeknel is ez volt a helyzet, nagyon sok lett a 12. heti uh-n a nyakiredo, nekik is 6 mm kornyeken volt es az orrcsont sem volt lathato. Kombinalt tesztet is csinaltak (ahhoz ugye egybol az uh utan vettek le a vert) es ott is rossz eredmenyeket kaptak.

Sajnos naluk is beteg volt a baba.

Nem akartam leirni ezt, amikor feltetted a kerdest, mert biztam benne, hogy nalatok megis csupan beneztek valamit uh-n.

Nekik megszakitas utan 2-3 honapot kellett varniuk, mivel nagyon a kovetkezo bababa kapaszkodtak lelkileg, igy az orvos javasolta nekik, hogy hasznaljanak lh-tesztet a peteeres kovetesere, igy a 4. honapban meg is fogant naluk a masodik baba, akivel minden rendben volt es azota is rendben van.

Lehet, hogy nem jo orvossag ez minden esetben, de lattam, hogy a baratnomnek hatalmas erot adott a felepulesben az, hogy a kovetkezo terhessegre koncentralt.

2011. nov. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!