Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki fél a szüléstől, miért fél?

Aki fél a szüléstől, miért fél?

Figyelt kérdés
Én azért nem félek (egyelőre), mert fogalmam sincs, hogy mi vár rám, mennyire fog fájni, így nem tudom, hogy mitől féljek. Más is gondolja így?
2009. máj. 6. 12:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én pont attól félek hogy fájni fog.Még nem szültem, és a napokban derül ki hogy fogok e 9 hónap mulva:D

De mivel első lenne, én nagyon félek tőle, épp azért mert nem tudom mire számitsak.Sok szerencsét a szüléshez:)

2009. máj. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a fájdalomtól is, mert nem nagyon bírom, de inkább attól, hogy valami komplikáció lép fel.
2009. máj. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 1. baba , és elfelejtettem írni, hogy 30 hetes vagyok:)
2009. máj. 6. 12:31
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Az első babámnál egyáltalán nem féltem, gondoltam hogy annyian megcsinálták már és magasnak is gondoltam a fájdalomküszöbömet.

Na elképzelni se tudtam volna szülés előtt h milyen a szülés valójában. Most a második babámmal vagyok terhes, pontosan tudom mennyire fáj, és mitől félek. Így sokkal rosszabb:)

Már most túlparázom a kérdést pedig még csak 16 hetes vagyok.

2009. máj. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem már 25 hónapos a fiam.én a szülés fájdalmától féltem.nagyon nem bírom a fájdalmat.aztán mikor megindult a szülés,halálfélelmem is volt.én ilyen vagyok.de túléltem :)
2009. máj. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is első babám, és én is félek, a fájdalomtól, amit nagyon nem bírok és a komplikációktól. És attól, hogy a vajúdás során elfogy az erőm, és félek, hogy nem tudom megszülni...:(
2009. máj. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

szia!


37 hetes kismami vagyok , és "félek" :) Ne írjatok már ilyeneket , mert nem megyek be a szülószobára :) Na jó, úgyis muszáj lesz... Remélem , az igaz , amit mondanak, hogy a végére a legtöbb kismama elfelejti az átélt fájdalmakat és a kismugli bőven kárpótol minket mindenért :) Ez "vigasztal". Bent lesz a párom is , ez is vigasztal kicsit , de nem ő fog szülni... Na, erőt , kitartást minden kis és nagypocakú "sorstársamnak" :)


1 kismami

2009. máj. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
én nem félek a szüléstől. sokat túlélték, és ha fájni is fog, biztos hogy amikor a mellemre teszik minden fájdalomért kárpótolni fog. :-) bár nekem még messze van (6hetes vagyok) de már nagyon várom, első babám lesz. Szerintem ne féljetek, mert az a picurka is megérzi odabent. Fel a fejjel, minden menni fog, és gyönyörű érzés lesz anyának lenni. :-)
2009. máj. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, még azért többet is várnék :)

Igazából én kíváncsi is vagyok, hogy milyen az a ˇhíresˇ" fájdalom, amiről mindenki beszél. Most ellazáskodom, aztán amikor meg ott leszek, majd lehet, úgy fogok remegni, mint a nyárfalevél:) De sehogyse tudok még félni... :)

2009. máj. 6. 12:50
 10/21 anonim ***** válasza:
54%
Én az első előtt féltem a fájdalomtól. Aztán szülés után felröhögtem, hogy csak ennyi volt? (Pedig fenékkel jött előre). A második előtt már nem féltem, pedig kellett volna. :S Második szülésnél jóval erősebbek a fájások.
2009. máj. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!