Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4D 90%, hogy lány, ezt már...

4D 90%, hogy lány, ezt már vehetjük biztosnak?

Figyelt kérdés
21.hetes vagyok, ma voltunk 4D-n de a lába között volt a köldökzsinór, de azt mondták, hogy 90 százalék, hogy kislány, ez változhat még?? Van már egy fiúnk, tehát örülünk a kislánynak is nagyon, csak nem tudom előfordulhat-e, hogy még is fiú??
2011. nov. 4. 22:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"off: mennyibe kerül a 4D -s ultrahang tól-ig?

köszi, bocsi"

ez éppen egy pesti

[link]


tehát mindenhol más és más...hol laksz ? hova mennél 4d-re?

2011. nov. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

pesti vagyok, de nem milliomos :) köszi a linket :)

ha van saját tapasztalatod az jól jönne :)

2011. nov. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

[link]


Szia! Én itt voltam. Nagyon meg voltam elégedve, jó minőségű volt és a babamozira vihetsz sok embert(5-8) Én csak a barátnőm vittem, 23 hetesen voltam.

2011. nov. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

[link]

Én náluk voltam, már kétszer is. Nagyon kedvesek, alaposak, és kitűnő minőségű képeket csinálnak. Akár 60 percet is bent lehetsz, mindent megtesznek, hogy láthasd a babád arcát, mindemellett teljeskörű uh vizsgálatot végeznek. A dvd-k pedig azóta is gyönyörű emlékek.

2011. nov. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, én Győrben voltam a Bem téren, 10900 ft-volt, 30 perces mozit kaptunk dvd-n, emellett kinyomtatott képet, és mailba még vagy tíz képet.

Nem láttak három csíkocskát, sem szilvamagot sem semmi affélét, egyáltalán semmit csak azt, hogy ott a köldökzsínór.

2011. nov. 8. 11:49
 16/17 A kérdező kommentje:
14.11-nek, de van róla képem, csak éppen az arcáról
2011. nov. 8. 12:03
 17/17 anonim ***** válasza:

sziasztok, itt egy akció, 1 éve voltunk, mindenkinek csak ajánlani tudom őket!


[link]

2011. nov. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!