Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2napja késik. MAJD LESZAKAD A...

2napja késik. MAJD LESZAKAD A DEREKAM, SZURKÁL A HASAM, Megnéznétek a tesztem? Ilyen halványka lett reggel, és ez 10-es érzékenységű. Tényleg terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Nyálkás valami van odalenn, hasonló, mint peteéréskor, csak ez fehéres. és piros kis alig látható valamik vannak benne,2éve várjuk a csodát. Lehet, hogy tényleg sikerült? [link]

nagyon fáj a derekam,alig bírok magammal


2011. nov. 7. 11:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én is látom a másik csíkot,gratulálok.
2011. nov. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Azonnal kivehető a 2. csík. Itt A CSODA!!!:)
2011. nov. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

2 év után tényleg itt a kis CSODA:)))


Gratula!!!

2011. nov. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

POZITÍÍÍV!:)

Gratulálok!:)

2011. nov. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem + Gratulálok :)
2011. nov. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
hehe ott egy sex kep is :)))Ja amugy pozitiv gratulalok!:)
2011. nov. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
jaj de jó lenne :)) holnap csinálok majd egy újabb tesztet:)köszönöm,a drukkot:)kedvesek vagytok.igen,én is látom a sexes képet..de nem az enyém :)
2011. nov. 7. 21:21
 18/19 haramia ***** válasza:
Derékre visszatérve egy kicsit. Én szülés napján reggel úgy mentem be a dokimhoz, hogy majd' leszakadt a derekam egész este...erre kiderült hogy 2 ujjnyira kitágultam, plussz szülés alatt végig nekem nem elől fájt, hanem hátul a derekam őrületes módon. Szóval szerintem simán lehet ez is jel.
2011. nov. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ez bizony pozitív!Szívből gratulálok!
2011. nov. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!