Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Éreztetek vonzalmat...

Kismamák! Éreztetek vonzalmat a nőgyógyászotok iránt?

Figyelt kérdés
Csak őszinte válaszokat várok!
2009. máj. 8. 18:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém állítólag nagyon jó pasi volt fiatal korában( 2 idősebb kolléganőm is nála szült, mindkettő oda volt érte).Nekem nem nagyon jön be, annyi hogy magas és férfias, de semmi extra nincs benne. Bár 60 éves...

Aki azt írta véletlenül, hogy jólépű...nagyon jól jött ki, végre nevettem egy jót. Köszönöm Neked! :D

2009. máj. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Valóban nem szexuális vonzalom, nem kell egyből hülyének nézni az embert, mert ilyet kérdez. Talán csak azért van, mert apa nélkül nőttem fel és 2 lánytesóm van...attól még a férjemet szeretem. nem tudom miért ne lehetne ilyet kérdezni...
2009. máj. 8. 18:29
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor elolvastam ezt a kérdést, valamiért egyáltalán nem a szexuális vonzalom jutott eszembe, hanem vmi emberi vonzalom:)

Én akkor szerettem meg a nőgyógyászomat miután levezette a szülésemet (vagyis kísérte inkább) én komolyan azt hittem ott maradok a szülőágyon, szóval biztos hogy a hála meg az öröm keveredett hozzá vhogy az ő személyéhez, de ezután még jóképűnek is találtam:)) Pedig előtte nem tetszett abszolut:)

Ez amúgy biztos vmi komplexus a tekintélyszemély felé (csak hogy a pszichológiánál maradjunk:)) mert engem se nevelt jóapám, alig találkoztunk.

2009. máj. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 ketteske ***** válasza:
100%
Szerintem jó kérdés. Én érzek vonzalmat a dokim iránt. Nagyon szimpatikus, és főképp jó ember, ami nagyon fontos számomra. Jó hozzá járni, mert 100%-ig megbízom benne. Jóképünek is mondanám, de nem szexuális értelemben vonzódom hozzá, hanem mint emberhez, a fent írtak miatt.
2009. máj. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 ketteske ***** válasza:
100%
Jéé, én is szülésem után éreztem vonzalmat. Nagyon hálás voltam neki, és örültem, hogy ő a dokim, és ő volt ott a szülésnél. És szintén utána esett le, hogy jóképü is.
2009. máj. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

En igy mar ertelek h Apa nelkul nottel fel,a dokid raadasul olyan koru is.Nincs ebben semmi baj.

Egy osztalytarsunk az egyik tanarunkba latta az "apukajat",szegenykem szinten apa nelkul nott fel.

En ugy veszem eszre h egy lanynak,nonek kulonosen szuksege van egy apara egy ferfire akire felnez.Es ez egesz mas erzes mint amit a ferjunk irant erzunk.

Sokszor hallani azt is h a lanyok tudat alatt olyan pasit valasztanak mint az apjuk.Hat nalam total bejott,csak rohogok neha h mennyi kozos vonas van a ferjem ez Apam kozott.

En mindig nagyon apas voltam,most h mar ferjnel vagyok de muszaly legalabb 2 naponta beszelnem Apammal.

Szoval ne erezd kenyelmetlenul magad ezert.

Es az a jo ha megbizol benne mert a babad es a te eleted mulhat rajta.

En pl.nem bizok meg a nogyogyaszomban mert nem torodik velem pedig perkalok neki mindig,szerencse h itt kulfoldon mindenki az ugyeletesnel szul.

Szep babavarast.

32 hetes pocakos.

2009. máj. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó 4 hozzászólónak az "együttérzést" Talán a kérdés volt rossz, és félreérthető...

Nyilván az apátlanság az egyik ok, amiért így érzek. A férjemre is férfiként nézek fel, de a doki azért más, mert mégiscsak 50 éves...

A másik ok, amiért "vonzódom" hozzá, és várom a következő vizsgálatot, mert bízok benne, é tudom, hogy jó kezekben vagyunk/leszünk...

2009. máj. 8. 19:28
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Furi de pont így vagyok én is ám :)! Imádom a férjemet és soha nem kéne más már! De annyira szimpi a dokim mintha valami vonzana hozzá.De nem SEXUALITÁS! Egyszerűen birom:)! Én tudom mire gondolsz.És nem gáz!
2009. máj. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2009. máj. 8. 20:26
 20/21 anonim ***** válasza:
a 18:39 es vagyok:) azért örülök h nem csak bennem történtek ilyen változások szülés után:)))
2009. máj. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!