Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Februárban szülő anyukák,...

Februárban szülő anyukák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Én február 9-10-re vagyok kiírva. ti mikor veszitek meg a kelengyét? mi lesz a baba neve? mennyit híztatok? hogy vagytok? hanyadik baba? hogy viselitek?
2011. nov. 15. 20:03
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Csajok, ti hogy álltok kabát ügyben? nekem elég nagy a pocakom, amúgy xs-s-es méret vagyok, most m-es kabátot hordok, de alul annyira eláll a nagy pocak miatt,úgy érzem jön be ott a hideg.lehet,hogy érdemesebb lenne egy hosszabb kabátot venni,csak erre a kis időre sajnálok rá pénzt kiadni..
2011. nov. 16. 16:36
 12/32 anonim ***** válasza:

Én alapból L/Xl-es méret vagyok, szóval nem könnyű ruhát választanom, mert magas vagyok,de annyira nem túlsúlyos, hogy kitöltsem ezeket a ruhákat.

Én a férjem kabátjait hordom :) Alatta meg a nagy pocak miatt van hastartó pánt, kismamanadrág bevarrt bandázsos, hosszú felső, meg általában ezek a hosszú feneket is takaró pulcsik/ruhák. Így nem hiszem hogy megfázna!

2011. nov. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Ne is mondd a kabátot!Lejártam a lábam érte, de nincs eredménye.Most egy turkis hosszú kabátot hordok, de szerintem csak max 3-4 hétig lesz még jó.Elmentem anyukámhoz.Ott találtam egy hosszú kapucnis fekete szövetet, plusz a férjemnek van egy sportosabb sötétkék, amit nem hord.Ezeket fogom szerintem felvenni, mert arra a pár hétre nem fogok újra beruházni.Jót találtam az igaz, de 19 ezer volt.Aztán szülés után hova hordjam el?Inkább nem veszek.Most vásároltam egy kötött hosszabb mellényt, hogy a derekem meg a pocak védve legyen ha megyek valahova.
2011. nov. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Apropó derékmelegítő. én méteráruban vettem csőanyagot,elég egy fél m, kb 900 ft, és tadáám, itt a kismama bandázs. én úgy hordom, hogy felhúzom a pólóra, rá a kigombolt nacit, és fentről visszahajtok annyit,hogy védjen is,meg ne is látszódjon, hogy nyitva van a húsbolt :) szerintem nagyon praktikus.
2011. nov. 16. 22:16
 15/32 anonim ***** válasza:
Én vagyok a soproni első kommentes. Én turkálóban vettem egy A vonalú combközépig érő szövetkabátot. Mivel világ életemben pufi dzsekit hordtam, majd megfagyok benne :S viszont még jó rám a tavalyi pufi dzsekim, össze is tudom húzni, bár úgy nézek ki benne, mint egy jóllakott óvodás... Szerintem még 2 hét, és nem tudom felvenni. Életemben először hordok atlétát, hosszút, (kikben vettem 1200 Ft-ért), meg a kismama nadrág is elég magas derekú, és vastag betétje van, ez nagyon sokat számít. Brendonban vettem 1250 ft-ért kismama harisnyát, 80 denest. Nagyon jó, nagyon kényelmes, és szerintem nem drága. Igaz, a kérdés kabátra irányult, de hátha valakit ezek is érdekelnek :)
2011. nov. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Csajok! hogy vagytok,mi újság? én már betöltöttem a 30. hetet, hál' istennek még mindig nincs se hátfájás,se stria,csak könnyebben fáradok,na meg ez a melegfront... ma megyek 4d-re,kíváncsi vagyok, mennyire kivehető már a kisfiam arca:)
2011. dec. 5. 08:58
 17/32 anonim ***** válasza:
Szia! Én vagyok az első kommentes. Örülök, hogy jól vagytok :) a barátnőm most kezdte a 29. hetet, és pénteken voltak 4d-n. hát nagyon élvezetes volt nekik :) ma mutatja meg a cd-t amit kaptak. biztos, hogy ti is nagyon fogjátok élvezni, állítólag ilyenkor már olyanok a babák, mint ahogyan megszületnek. mi majd 2 ünnep között megyünk, én akkor leszek a 31. hétben. remélem még akkor is kivehető és élvezhető lesz. egyébként én is jól vagyok, szintén csak a fáradtság, na meg a felfúvódás, ami végig kísért :S neked vannak már keményedéseid? én egyre többet érzem.
2011. dec. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Szia! igen,keményedek elég sokszor,de a doki azt mondta,ha napi 10 alatt van, akkor még jó.ma nagyon szép napsütés van,legszívesebben kimosnám az összes babaruhát,de ezzel még várok,a következő héten 4 vizsgám lesz,inkább azzal kellene foglalkozni...ha gondolod,töltök fel képet a mi babánkról.nálam csak gyomorégés van,mostanában az emésztésem is nagyon jó.
2011. dec. 6. 12:25
 19/32 anonim ***** válasza:

Okés, kíváncsian várom a képeket :) aztán majd azt is mondd, hogyan tudom megnézni.

Megnéztem a barátnőmék "moziját", jajjjj, nagyon jóóóó :) annyira szépen látszik már, olyan élvezetes! Biztosan nektek is az volt :) én a mosást meghagyom az utolsó hetekre szerintem, bár fene tudja. Én is inkább tanulok most :S

Te melyik dokihoz jársz? Nekem is ezt mondták, hogy nem vészes a keményedés, de azért szóljak a dokinak, mert én egész lenn érzem. És nehogy a méhszájam szétnyomja. Jövő héten megyek 30 hetes ultrahangra.

2011. dec. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
NEm is kérdeztem, miből vizsgázol?
2011. dec. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!