Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Februárban szülő anyukák,...

Februárban szülő anyukák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Én február 9-10-re vagyok kiírva. ti mikor veszitek meg a kelengyét? mi lesz a baba neve? mennyit híztatok? hogy vagytok? hanyadik baba? hogy viselitek?
2011. nov. 15. 20:03
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Pestre járok Dr. Tűzkő Nándorhoz.Gimi után mentem Sopronba óvónéninek,ott összeköltöztünk a párommal,ugye Ausztria miatt,de 1 éve eljöttünk onnan, vissza Nógrádba, és a sulit ott kellett hagynom, most Vácra járok levelezőn,de szívás,mert hiába számították be a soproni tárgyakat,csomó van itt,amit fel kellett vennem, így 2-3 tárgy miatt megint elsős vagyok...kíváncsi vagyok,baba mellett hogy fog menni a szombati suliba járás,mert pont februárban kezdődik valahogy a félév,én meg akkortájt szülök,remélem megértőek lesznek,hogy nem megyek minden szombaton,meg majd a nagy előadásokon aláír helyettem a barátnőm. én a héten töltöm a 31. hetet, akkor 2 héttel vagy mögöttem,jól számolom? szerintem nekem előbb meglesz,mint febr.10,iszonyat nagy pocim van,ok, 156 cm vagyok,tehát hozzám képest nagy. töltök fel ide képet,tölts fel te is,ha tudsz! te miből vizsgázol? kintről ti kaptok valami támogatást?erről tudsz valamit?
2011. dec. 7. 11:21
 22/32 A kérdező kommentje:
2011. dec. 7. 11:25
 23/32 A kérdező kommentje:
Az utolsó képen ki van nyújtva a nyelve, a videón folyamatosan nyújtogatta meg fintorgott :) tiszta apja :)
2011. dec. 7. 11:26
 24/32 anonim ***** válasza:
De szép vagy :) nagyon szép a Baba is! :) tündéri. tényleg jó nagy pocid van :O bár lehet, nekem is lesz akkora 2 hét múlva. én szombaton kezdem a 29-et. ma nincs túl jó napom, annyira szurkálódik a csípőmbe. először megijedtem, mondom csak nem fájások :O de biztosan nincs semmi baj, csak lehet hogy többet kéne pihennem. nem vagyok egy fekvős :S én gyöngyösre jártam, távoktatásra, ott egyáltalán nem volt probléma belőle, ha nem jártunk be. de az távoktatás volt. ha emberséges a tanár, biztos figyelembe veszi az állapotod! oda már nem járok, most németet tanulok. nem tudom a kinti ellátásokat, mert a mi esetünk nem egyszerű, és már utána jártam, de egyrészt biztosat sem tudtak mondani, másrészt pedig már teljesen belezavarodtam :S majd kiderül, vagy neki futok még egyszer. írok neked privátban. szégyenlős vagyok :D
2011. dec. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Minden rendben veled? El vagy tűnve. Remélem nincsen semmi baj, csak tanulsz.
2011. dec. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Szia! minden ok, inkább úgy mondanám,hogy tanulgatok,meg múlt szerdától itthon volt a férjem,úgyhogy nem nagyon neteztem. bejelöltelek iwiwen. nagyon jó a babaszobás kép!

a héten vizsgázok,szerda-csütörtök-szombat 2 db...úgyhogy bele kell húzni,aztán ha lement a vizsga,már neki állok a babaruhák kimosásának.te ezzel hogy állsz?mi most hétvégén vettük meg a csomag mini pelenkát meg popsitörlőt,kórházba, ma meg azt álmodtam,hogy 8,5 kg-os babám született...de pikk-pakk kicsúszott,csak aztán cipelni alig bírtam :)

valószínűleg jóval febr.10 előtt meg lesz a baby,most már kezd kicsit tényleg terhes lenni az állapot :),de nem vészes.te mennyit híztál eddig? én kb 7 kg-ot,de azt szinte mind pocakra,most 1.70 kg a baba,nem tudom,mekkora hasam lesz,ha ez még megduplázódik...

2011. dec. 12. 10:39
 27/32 anonim ***** válasza:

Szia!

Örülök, hogy jól vagy. Láttam, hogy megjelöltél, vissza is jelöltelek :) remélem sikerült a vizsgád.

8,5 kilós baba :O te jó ég! rémálom :D remélem az enyém nem lesz 3,5-től több. bár elég soványka szegény, tegnap voltam ultrahangon. pedig etetem :) én 8 kilót híztam eddig. úgy mindenhova. cici, fenék, comb, has. miért gondolod, hogy hamarabb meglesz? te hány hetes is vagy? jaja, ne is mondd. nekem is egyre rosszabb. múlt héten majdnem be kellett feküdnöm a kórházba, annyira keményedett a hasam. mint utólag kiderült, kicsit megerőltettem magam, és lenmagot sem szabad ennem. Azóta sem voltam wc-n :S de már most erősen majd szét durranok. mikor amúgy is furcsa, hogy súlya van a hasamnak :O én még nem mostam. majd januárban. jövő héten elutazunk a szülőkhöz Borsod-Hajdú-Biharba, majd január 2-án jövünk haza. utána én is összepakolok, meg elkezdek készülni. sose lehet tudni... na jó légy, vigyázz magatokra :)

2011. dec. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Szia! 1 vizsga kipipálva,ma lesz még,meg szombaton 2. én pont ma vagyok 32 hetes...hihetetlen :) remélem az én babám se lesz nagyon nagy,bár múltkor az UH-s doki azt mondta,hogy nem lesz kis feje(remélem azért nem fogok beleszakadni...) és a 30.héten volt majdnem 1,7 kg,ha ez még duplázódik,akkor az elég is lenne.én is most tartok 8 kg-nál,rám most kezd fenékre-cicire is menni,de nem baj,nehezen hízó alkat vagyok,most legalább van mit fogni :) én a jövő héten már kimosok,összerakom a csomagot.azért gondolom,hogy előbb jön,mert szerintem akkorra már olyan hasam lesz,majd szétdurranok... :)

nekem az emésztésem elég jó,de bevált pl.az alma,ha megettem 2-3szemet,másnap jó volt,aztán engem még a pattogatott kukorica is meghajt,de sokan mondják a lekvárt,aszalt gyümölcsöt,meg lehet is kapni valami hashajtót,csak azzal óvatosan,nehogy hozzászokj. nálatok apás szülés lesz?mi azt tervezzük. mi lesz a baba neve? a miénk Zsombor.kicsit várom már,hogy szüljek,mert mostmár kényelmetlen a nagy pocak,aztán meg lehet,hogy az fog hiányozni. vigyázzatok magatokra,jó rokon látogatást!

2011. dec. 15. 10:10
 29/32 anonim ***** válasza:

Szia!

Sikerültek a vizsgák? Hogy vagytok? Alig várom hogy vége legyen az ünnepeknek. Utálom ezt a sok kaját. De neked akkor jót tesz :)

Hazaértünk szerencsésen, vagy dögunalom, vagy rokon rokon hátán. Voltunk 4D-n, raktam fel pár képet az iwiwre.

Vigyázz magatokra!

2011. dec. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Szia!nagyon jók a képek!sikeresen túl vagyok minden vizsgán, mi most rakjuk össze a babaágyat,már elkezdtem a kórházi cuccot összerakni, de nem sietem el,mert akkor eszembe jut,hogy úristen,mindjárt szülök.viszont nekem egyre rosszabbak az éjjelek,sokszor felébredek,és olyan vagyok,mint egy bogár,ami nem bir a hátáról átfordulni,akkora a pocakom.itt is a sok kaja,nekem meg ég a gyomrom,bármit eszek...szilveszterezni mentek valahova?mi ide a faluházba,közel is van,haverok lesznek,élő zene,mert nem hiszem,hogy én olyan sokáig talpon birok maradni.elkezdett a hátam meg a lábam is fájni,csak ott van az a 9 kiló,ami biztos több lesz még.férjem már nagyon türelmetlen,neki azért megfoghatatlanabb ez az egész,csak annyit érez,hogy időnként valaki rugdoskodik a pociban. te hogy vagy? mindennel kész vagytok már? én a héten vagyok 34 hetes...gyorsan elment az idő :)
2011. dec. 26. 14:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!