Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A légszomj az mikor szokott...

A légszomj az mikor szokott jelentkezni, és milyen érzés pontosan?

Figyelt kérdés
Még csak 24 hetes vagyok, de egy hete kb. néha, naponta többször is érzem hogy nem fulladok, csak olyan nyomást érzek a tüdőmnél, főleg fekve.Akkor elég kellemetlen.Elég nagy pocim van, lehet hogy az miatt van, és nyom valmi szervemet?Nektek van ilyen tünetetek?
2009. máj. 10. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én 30 hetes vagyok,és pár napja érzem én is ezt. Mintha nyomná valami a mellkasom,és nehezebben veszem a levegöt. És föleg mikor a hátamon fekszek. Eléggé szokott fájni,és néha levágom magam a földre,na a multkor akkor volt a legrosszabb,még a fejem is elkezdett lüktetni...
2009. máj. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen nekem is, lehet hogy ez a hirtelen meleg terheli meg a szervezetünket, nem tudom de remélem elmúlik.Sok egészséget nektek.
2009. máj. 10. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!