Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babával várandós...

Második babával várandós kismamák hogy tudtok helytállni a már meglévő gyerek mellett amikor egész nap fáradtak vagytok?

Figyelt kérdés
Alig bírok fennmaradni, egész nap csak aludnék, sokszor csak vegetálunk a kislányommal és csak fekszem nincs erőm semmihez és nagyon rossz hogy nem tudok aludni csak este...emlékszem az előző terhességem végigaludtam szinte :) 8 hetes terhes vagyok...
2011. nov. 16. 20:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Remélem nem esik nekem senki, mert tényleg nem bántás!

Tudom, hogy nagyon-nagyon nehéz (nekem 3 gyerekem van... 9, 4 és 1 évesek), de muszáj erőt venned a fáradtságon. Az jó ötlet, hogyha a kislányod alszik, akkor aludj te is, de egyébként próbálj talpon maradni! Az tény, hogy ez az időszak lassan elmúlik, de majd jön más... A végén nem az álmosság, hanem a nagy pocival a másik után szaladgálás stb. lesz majd a nehéz. Drukkolok neked, hogy hamar átvészeld ezt az időszakot :-)

2011. nov. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem egyikünk sem azt írta hogy nem teljesít a mindennapokban, legalábbis én nem. De nem vagyok ufó, vagy valami fura lény, aki ha fáradt tudja azt érezni hogy nem fáradt
2011. nov. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti hozzászóló vagyok... utolsó hozzászólás nekem szólt? Mert én sem azt írtam, hogy "ufóként" ne érezd a fáradtságot... én azt írtam, hogy erőt kell venni magán az ember lányának, mert a kérdésben ezt olvastam: "sokszor csak vegetálunk a kislányommal és csak fekszem nincs erőm semmihez"... Én sem azt írtam, hogy itt senki nem csinál semmit... szóval remélem ez nem nekem szólt.
2011. nov. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
"Örömmel" hallom, hogy másnak sem könnyebb. :-) Nekem van egy 15 hónapos gyerkőcöm, 13 hetes terhességem és egy munkahelyem. Nem egyszerű, de az első terhességemet rosszabbul viseltem. Kíváncsian várom milyen lesz később, remélhetőleg lesz erőm mindenre. Néha Én is szeretnék lefeküdni, csak úgy semmit tenni, de nincs rá időm. :-)Kitartást mindannyiunknak! :-))
2011. nov. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!