Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik évszak\hónap a legideál...

Melyik évszak\hónap a legideálisabb a terhesség kezdetére és a szülésre?

Figyelt kérdés
Tehát melyik hónapban érdemes teherbe esni és szülni. ÉS MIÉRT?
2011. nov. 17. 12:32
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az utolsó két válaszolóhoz.


Első babám szeptemberben született, végigszenvedtem a nyarat, nagyon nem bírom a meleget. Igaz miután megszületett sokáig szép őszi idő volt, de utána nagyon kemény tél jött, keveset tudtunk kimozdulni.

Most november végére vagyok kiírva, a nyár megint nehéz volt, plusz most már sok ruhát kell felhúznom, nehezen megy, gondok vannak a hajolgatással, nem könnyű. Mire a baba meglesz gondolom megjön a tél is.

2011. nov. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Közben látom jöttek még válaszok. 13.09 és 13.30 válaszolóra gondoltam.
2011. nov. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy inkább énis a december-januárt fogom próbálni és bevállalom a hőséget a sok gyümi miatt
2011. nov. 17. 13:45
 14/30 A kérdező kommentje:
Akik nyáron rosszul voltak, azok terhesség előtt is nehezen bírták a hőséget??
2011. nov. 17. 13:46
 15/30 anonim ***** válasza:

Nem is biztos hogy sikerül elsőre. Lehet hogy kitalálod, hogy januárban terhes leszel, aztán csak augusztusban sikerül.

NE TERVEZZ ÍGY!!! Ez nem jó.


Lazulj el, legyél terhes és örülj neki.

Lehet hogy terhesen hányni fogsz a gyümölcsnek még a gondolatától is. Ezt nem tudhatod előre.

2011. nov. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Akik nyáron rosszul voltak, azok terhesség előtt is nehezen bírták a hőséget??
2011. nov. 17. 13:47
 17/30 A kérdező kommentje:
Persze tudom. Ha nem jön össze akkor tovább próbálkozom, de megadom az esélyét. A gyümölcs meg a túlsúly miatt muszáj. Sok fogyókúrám miatt voltam én már rosszul tőlük mégis muszáj volt. :S
2011. nov. 17. 13:49
 18/30 anonim ***** válasza:

Én Márciusban teszteltem pozitívat és nem soká szülni fogok percek,órák ill. napok kérdése :).

Én rengeteg gyümölcsöt tudtam enni a terhességem elején,mindennap mást és nem került szinte semmibe mert eper volt a kertben,cseresznye is,barack szintén,meg a zöldségesnél is olcsó volt,paradicsom,paprika rengeteg kovászos uborka amit amúgy is imádok,egyetlen hátulütő volt a parlagfű allergiám azt azért jó lett volna megúszni mert nem szedhettem rá semmit.A nyár is tök jó volt akkor formálódott a pocim csinos kismama cuccokat hordhattam mozoghattam is kint a virágos kertben meg sétáltam nagyokat.Most pedig még nincs olyan hideg így kabátot sem kellett vennem van egy poncsom és abban megyek orvoshoz.Én ki fogom vinni a kislányomat sétálni ha le esik a hó akkor is.Nem utolsó szempont hogy megúsztam az influenzát meg a megfázásokat és nem kellett antibiotikumokkal mérgeznem magam és kicsikémet.

Én elégedett vagyok!

üdv:39+4hkm

2011. nov. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Szia újra!

Én vagyok aki azért szerette a nyarat, mert ehetett két pofára gyümölcsöt:):) Szóval engem egyáltalán nem viselt meg a nyár. Még Horvátba is kimentem nyaralni 6 hónaposan.

Egyébként nem bírom a meleget, de valahogy az a nyár simán telt. 7 hónaposan utaztam egy esküvőre kb. 300 km-t, na ott elkezdtem vizesedni és nyűgös is voltam, de egyébként az se volt vész. Ha túlsúlyod van neked is, mint nekem volt, akkor mindenképpen inkább azt ajánlom, hogy tél végén ess teherbe,(február-március) mert amikor már tudsz enni lesz gyümölcs és amikor már nagy lesz a pocid nem lesz meleg és könnyen bírni fogod.

2011. nov. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak. Én is kivittem volna a babám, de nálunk nem kotorják el a havat és több mint 20 cm-es volt, úgyhogy maradt a babakocsiban a kertbe.... :)
2011. nov. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!