Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az esély, hogy az...

Mennyi az esély, hogy az utolsó hetekben meghaljon a baba?

Figyelt kérdés
A család barátairól van szó. Szegény lányt ma azzal küldték kórházba, hogy nincs szívhang. Reggel még mozgott a pici rendesen. Mi történhet ilyenkor már?
2011. nov. 17. 13:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom,drukkolok,hogy ne legyen semmi baja a babának.Tudsz már valamit?
2011. nov. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,nem akarok butaságot írni.Mikor én a kisfiamat vártam,ő mindig úgy rugdosott NST-n,hogy szinte alig lehet nézni nála szívhangot,fájást,...mert állandóan mozgásban volt.Soha nem riasztott annyiszor a gép másnál,mint nálam.Lehet ez volt a gond.Remélem csak ez volt.Azóta 1,5 éves izgő-mozgó legényke.E.
2011. nov. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nincs jó hírem. Köszönöm a válaszokat. Asszem nem térek vissza már ehhez a kérdéshez. :(
2011. nov. 17. 17:57
 14/17 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Hihetetlen, hogy ilyen előfordulhat és nincs rá magyarázat.
2011. nov. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szívből kívánom sikerüljön feldolgozni mihamarabb ezt a fájdalmat.
2011. nov. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én csak annyit tudok, hogy az én lányom is majdnem ott maradt a műtőasztalon.

40+5 napra született meg. Előtte lévő 2 napban is rosszul voltam, bent feküdtem a kórházba. Hiába mondtam a nővérkéknek éjszaka, hogy rosszul vagyok, hányok látástól vakulásig, stb.. nem nagyon foglalkoztak ezzel, mindamellett, hogy a főorvos volt az orvosom.

Aznap mikor sürgősségi császároztak - sosem felejtem el! -, leküldtek NST-re, ahol a babám szívhangja épp hogy kielégítő volt (!!!), majd ezek után uh-ra. Ott kiderült, hogy a méhlepény kritikus állapotban volt, magzatvíz szinte semmi és a köldökzsinórról ne is beszéljünk ...

Mondanom se kell, sokkot kaptam, bőgtem .. üvöltöttem!

Hívták az orvosom, aki egyből vitettet fel a műtőbe. Közben pedig üvöltött az apólónőkkel, akik éjszakások voltak, hogy miért nem vittek át a szülészetre és mért nem hívták ...

Beszúrtak egy infúziót, háromszor mértek vérnyomást majd jött az érzéstelenítés és vágtak is..

Arra már nem emlékszem, hogy mennyi idő volt, mire felsírt a lányunk, de lényegében nem is érdekel. ÉL és ez a lényeg!!!

Amúgy nem sok kellett ahhoz, hogy ne jelentsem fel a kórházat, ahol szültem..

Az a baj, hogy annyi pénzért, amennyit az ott dolgozók kapnak, le se szrják a betegeket! Ez pedig az állam hibája.. de ez egy másik kérdés..

2011. nov. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem mondtak semmit,hogy mi miatt lehetett?:(Nagyon sajnálom:(
2011. nov. 18. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!