Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szólnátok hozzá hogy ha...

Mit szólnátok hozzá hogy ha ugyanazon a napon születne a 2. babátok mint az első?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 37+5 hetes.Tegnap voltam dokinál,azt mondta hogy 2 ujjnyira nyitva vagyok úgyhogy figyeljem a fájásokat és magzatvizet nem-e csorog..Ha rendszeres a fájás vagy folyik a magzatvíz akkor azonnal induljunk..

Viszont holnap lesz a lányom 3. születés napja..Igyexem sokat pihenni,nehogy beinduljon a szülés és holnap szülessen meg a pici..Én nem szeretném ha egy napon lenne a szülinapjuk....


2011. nov. 18. 11:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat..

Mi is mindig együtt tartottuk az én és nővérem szülinapját pedig majdnem 2 hét van a 2 között.3 év 2 hét pontosan:)

2011. nov. 18. 13:03
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

szia :)

én most vagyok 36+3 (39 hetesnek felelek meg! - most 9.8 BPD-je és 3250g)és nekem is nagy esélyem van hogy a húgi ugyanazt a napot választja mint a bátyja :) nálunk dec. 2 a kérdéses nap! bár ha meg nov. 30 lesz akkor apukámmal lesz közös ez a nap :) dokim azt mondta néha a testvérek érzik mikor is kellene jönni ;) a fiam aki most 4 éves lesz 2 hét múlva már nagyon várja a kistesóját, valahogy én is úgy érzem, mivel már most ennyire szereti és vágyik rá- és ő is mondta hogy szeretne uakkor szülinapozni mint a húgica,e zért lehet hogy egy nap lesz! :) engem nem zavarna - hiszen azért ez valami nagyon "meghitt" dolog nekem... pláne mivel mindkettőnél a teherbeesés előtt elment egy-egy baba!

2011. nov. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki!
2011. nov. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

sziasztok!

A párom,és a tesója között pontosan 2 év van,mind a ketten szept 4.-én születtek.A lányom júni 12.én született,most a pocaklakóval júni 12-re vagyok kiírva.:)

Én örülnék,ha a pici ponosan érkezne. :)

2011. nov. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nálunk még nincs meg a baba,így nem lesz egy napon a szülinapjuk..Viszont azt szerettem volna ha 21-én születik meg mert apa 01.21-én született és a fia pedig 11.21-én születne.Hát még van egy kis időnk éjfélig,bár nem úgy néz ki mintha szándékozna kibújni..Nagyon jól elvan odabent...:)


Köszönöm a válaszokat.....

2011. nov. 21. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!