Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Esküvő pocakosan? Ti mit...

Esküvő pocakosan? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Esetleg lesz vkinek nagy pocakkal esküvője? 30.hétben járok és két hét múlva esküdnénk szűk körben, de már nem tűnik olyan jó ötletnek,mint eddig.
2009. máj. 11. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én pocakosan mondtam ki az igent,szűk körben és nagyon jó,meghitt esküvőnk volt és utána a vacsi is. szerintem jó dolog,én fehér menyasszonyi ruhában voltam mindehhez,direkt olyan szabásúban. én nem hagynám ki semmiképpen,gondolom ti is csak igazi barátokat,rokonokat hívtok,akik szeretnek titeket és nem fognak "jujjogni". biztos nagyon jó lesz! (én 28 hetes voltam)
2009. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szia:) Mire odakerülünk már nekem is lesz pocak javában de nem hagynám ki. Nekünk is csak szűk család lesz. A nagy lakodárét nem vállalnám be. Sok boldogságot Nektek:)
2009. máj. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ekkortájt mondtam ki az igent,és ma sem csinálnám másként.Nálunk senki nem tudott róla-amúgy is csak a szűk családot hívtuk,13-an voltunk-azt mondtuk,h biztos sokáig nem lesz alkalmunk így össze jönni,ha megszületik a baba,ezért szeretnénk együtt elmenni velük egy étterembe vacsizni...volt torta,dísz-teríték,csokor,minden.Ott aztán felállt az uram,és bejelentette,h du.1-kor összeházasodtunk...na,volt nagy öröm sírás-rívás,dínom-dánom.Így senki nem tudott beleszólni,keresztbe szervezni stb.Én csináltattam sminket,frizurát(fehér kis gyöngyökkel).Rajtam egy fehér selyem (kismama)felső volt farmernadrággal,az uramon is fehér ing és farmer(a tanúkon szintén).Életem egyik legjobb döntése volt,h így szerveztük és tartottuk meg.Szval szerintem nagyon jó ötlet.Ráadásul már van egy nagy fiú,aki akkor 16 éves volt...
2009. máj. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is pocakosan volt, 22 hetes voltam akkor, csak család volt, volt kis zene, még táncoltam is.:) Bár csak 9ig bírtam fent lenni, dehát nem is ez volt a lényeg.

Azóta pedig már 6hós a kislányunk.:)

Szóval én nem bántam meg!

Ha nézem a képeket olyan jó érzéssel tölt el hogy ott már hárman voltunk.:)

2009. máj. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is pocakosan lagziztam..:-D

Még táncoltam is.Csak a cipőre figyeltem,hogy kényelmes legyen.Lapos sarkú volt,de a ruha takarta.A ruhámat én viseltem elsőként,úgyhogy biztosan szerencsét hozott az utánam következő pároknak.

(áldásra gondolok..:-D )

Szóval rám öltötték és úgy készült,hogy nem is látszódott benne a hasam.Ügyes volt a varrónő.

Nem bántam meg.Most leszünk 10 éves házasok...repül az idő...és várjuk a második babánkat.Sok boldogságot!!

Üdv."23 hetes pókhas"

2009. máj. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok .

Az esküvőn 6,5 hónapos voltam.

2009. máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Miért ne lenne jó ötlet? Persze, nem biztos, hogy olyan ruhát tudsz így felvenni, mint amilyet egyébként felvennél, de hát épp az a szép az egészben, hogy látszani fog a pocakod! :) Ha szeretitek egymást, akkor semmi sem számít. Ne foglalkozz senkivel, csak a saját boldogságotokkal és a születendő babátokkal! :)

Sok boldogságot nektek!

2009. máj. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!Én 25 hetes pocakos voltam mikor az esküvőnk volt,szűk család(12en voltunk összesen),fekete naci és fehér blúz volt rajtam,a férjemen öltöny,de ha most kéne még most is bevállalnám,az egy emlék lesz örökre s a fényképen is látszik a pocim s egykor mondhatom majd a kisfiamnak hogy már ő is ott volt az esküvőnkön!:)

33 hetes kismami

2009. máj. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!