Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétvégén be kellett menni a...

Hétvégén be kellett menni a korházba, mert kicsit véreztem és görcsöltem. Hazaengedtek de folyton feszül a hasam. Nem lesz baj?

Figyelt kérdés
Színte egész nap fekszem és kell szednem a magne B6-ot 3*2db-ot naponta.Mégis ha felkelek mindjárt keményedek.A méhszájam 2100-as kicsit félek,hogy baj lesz mert mégcsak 27 hetes vagyok.Van már két fiam ,velük ilyen bajom nem volt.
2009. máj. 12. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
pihenj sokat,csak wc-re kelj fel,készíttesd magad mellé az ennivalót/innivalót,újságot,filmeket,telefont. Bízz magatokban,nem lesz semmi baj!
2009. máj. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pihenj nagyon sokat.Én is így jártam.Bár én az elejétől vérezgettem és görcsöltem, de a babám erős és velünk maradt.A magnéziumot én is így szedem, fekszem mégis feszül a hasam, néha még fekve is.Ja és a méhszájam nekem is 2100. Nekem annyi a szerencsém, hogy már elértem a 33.hetet, de nagyon félek, hogy ne jöjjön túl korán.Beszélj hozzá sokat, és pihenj.Nem lesz baj, csak higyj benne.Én is ezt teszem.
2009. máj. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!