Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Február 10 körül kiirt kismamá...

Február 10 körül kiirt kismamák, hol szültök hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Én Miskolcon a megyeiben szülök, van esetleg valaki aki ott szül ez időtájt? Hasam fájdogál néha, ha nem a hasam akkor a lábam, ha az se akkor azért nem alszok mert nem kapok levegőt, és még csak 30 hetes vagyok. Mi lesz még.... Ja a méhszájam meg 2100, az se túl biztató. Várom válaszotok :)
2011. dec. 1. 17:07
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/230 anonim ***** válasza:

Réka ma egy hónapos, ugye? Gratulálunk!!!!


Egyeske, várjuk a képet is a bébidről! Kiváncsiak vagyun ám rátok!!


ÜDv nektek!!

2

2012. febr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/230 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Igen Rékuci ma egy hónapos. Ma volt a védőnő 3,15 kg és 53cm. Szépen gyarapszik 2,65 volt és 49cm születéskor, de visszafogyott 2,5-re az elején. Most a múlt hetihez képest 20 dkg-t hízott.

Egyeske nagyon várom én is a képeket és hogy mi van veletek. Ketteske nálatok is ok minden, hogy van a baba?

2012. febr. 23. 20:30
 93/230 anonim ***** válasza:

Sziasztok, 2-eske vagyok.

Nálunk a picurka jól van, nagyon ügyes és aranyos. Sokat alszik nappal és éjszaka is, van, hogy már este 8tól reggel 6-fél7ig alszik. 3050grammal született, 2850grammal hoztuk haza a kórházból, és két hetesen már 3140gramm volt - mint most Réka baba! :)Szépen hízik, szóval teljesen meg vagyunk vele elégedve!! :) Hasfájás semmi- hálistennek.

Kicsit sajna lebetegedett, a kisebbik nagy - azaz a középső fiam benáthásodott és sajnos tőle elkapta, de nem olyan nagyon durva, kicsit szipog néha. Ugyhogy velünk minden oké. Így a szülés után két héttel már én is úgy érzem, hogy visszanyertem korábbi formámat, súlyra is már pont annyi vagyok mint szülés előtt, hasam is lement, elmult, szép lapos, mint régen. :) Nálam gátmetszés nem volt szülésnél, de egy pici gátsérülésem lett, ami szintén nem fáj- és nagyjából meggyógyult már. Ugyhogy velünk minden oké.

És veltek? Egyeske, mi újság veletek? Kisfiad hogy van? minden oké?

És Rékuci??


üdv nektek!!

2

2012. febr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/230 A kérdező kommentje:

Remélem egyeske azért nem jön, mert nincs ideje és minden rendben velük.

Örülök ketteske, hogy ilyen szupi kis srácod van. Nekünk éjszaka egyszer felkel Réka, de mi ébresztettük is amikor nem kelt, kicsi hagy egyen. Amúgy már szépen ki van gömbölyödve, és az utóbbi 8 napban 30dkg-ot hízott. Most 3300. Ma hangosan nevetett rám, és sokat mosolyog.

Én azt hiszem amúgy hogy fél évesen kell megkétszerezni a súlyt. Ha Réka így halad akkor 3,5 hónaposan megkétszerezi. Majd rakok képet.

2012. febr. 28. 22:27
 95/230 anonim ***** válasza:

Hello, 2 vagyok, de már én is várom Egyeskét vissza!

:)

A súlyduplázás csak átlga, hogy fél évre kb megduplázzák a súlyukat a babák, a nagyobb súllyal születettek nem biztos, hogy dupláznak a kicsik meg lehet jóval előbb. Nekem az első fiam 3.8kg volt, és csak 8hósan duplázott, a kicsi a 2600 grammját már 2.5hósan megduplázta! :)

2-3.hónapban nőnek a legtöbbet a babák.

Drágámmal mi is 3340grammnál tartunk - tegnapi mérés! :)

Szóval minden oké lehet Rékával is! Ha van időd raksz fel róla egy frissebb képet? Kiváncsi vagyok rá!! :) Nálunk is kerekedik már a kis feje a picurkának! :)


Minden jót nektek!!

Egyeske Plíííz - jelentkezz!

2

2012. febr. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/230 anonim ***** válasza:

Sziasztok-sziasztok!


Itt Egyeske az alvégről. Ne haragudjatok, hogy így eltűntem, de elég nehéz magamra találni :)

Ráadásul ez a viszketés... Kivagyok tőle, aludni se hagy (PUPPP vagy mi a szösz)


Örülök, hogy jól vagytok és szépen nőnek a Babák :))

Nekem egy szerdai pucér súlyom van: 4595 volt Áronka (4290-nel jöttünk haza a kórházból). A hosszáról fogalmam sincs, de a 62-es rucik nagyjából jók rá :)


Szopi szerencsére elég jól megy, bár sajna csak bimbóvédővel (lapos a mellbimbóm nagyon és a kórházban "rászoktattak" minket). De az a lényeg, hogy a Gyermek jóllakjon - nem? :)


Puszillak Titeket :)

#1


Ilyen szigor van nálunk, születésétől fogva tudjuk, hogy ki is a főnök :D

[link]

2012. márc. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/230 A kérdező kommentje:

Szia egyeske :)

de örülök hogy minden rendben van. Gratulálok, nagyon helyes kis srác. Milyen pufi arca van :) nagyon cuki.


Itt egy kép Rékáról is

[link]


puszi nektek

2012. márc. 3. 19:19
 98/230 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyosak a babák! Áronka tényleg nagyon szigorú!! :)

Réka is kerekedett, jól áll neki! :)

Majd én is keresek valami képet, sajna elveszett a fényképezőgépem még a kórházban szülés után, az itthoni meg bekrepált.... az már öreg vacak volt- most újítunk egyet, csak még nem érkezett meg. Szóval nem sok képünk van sajna a fiukról még. De majd pótolom.

MI is növögetünk, minden oké, Bobókám tündér még mindig.

Örülök, hogy mindenki jól van!!


Puszi

2

2012. márc. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/230 A kérdező kommentje:

Mosolyog a drágám :)

[link]

2012. márc. 6. 12:40
 100/230 anonim ***** válasza:

Jaj de édes! És micsoda nagy fekete hajkoronája is van! :)

Nagyon aranyos, és igazi kiscsajszi már most! :)

Szépen ki is van kerekedve a kis arca! Nálunk is a Bóbitámnak, úgy örülök is neki, mert legalább látom rajta, hogy szépen hízik, és akkor minden a legnagyobb rendben! :)

SZóval gratulálok ehhez a szépséges kiscsajszihoz!!

:)

2

2012. márc. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!