Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Február 10 körül kiirt kismamá...

Február 10 körül kiirt kismamák, hol szültök hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Én Miskolcon a megyeiben szülök, van esetleg valaki aki ott szül ez időtájt? Hasam fájdogál néha, ha nem a hasam akkor a lábam, ha az se akkor azért nem alszok mert nem kapok levegőt, és még csak 30 hetes vagyok. Mi lesz még.... Ja a méhszájam meg 2100, az se túl biztató. Várom válaszotok :)
2011. dec. 1. 17:07
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/230 A kérdező kommentje:

Kezdek aggódni érted egyeske, rég jelentkeztél, remélem minden ok. Ketteske veled is minden ok?

Remélem csak nagyon elfoglaltak vagytok és azért nem írtok.

Bár ketteske még lehet a kórházba van.


Várom a jó híreket. :)

2012. febr. 13. 18:23
 82/230 anonim ***** válasza:

Hello #2-e vagyok, és csak röviden annyi, hogy pénteken 10-én 17.55kor megszületett kisfiam, 3050 gramm és 51cm. Szülés nagyon jó volt, majd elmesélem. Ma jöttünk haza a kórházból, hullafáradt vagyok, de majd jelentkezem, és küldök képeket is!!

:)

EGyébként minden ok!!

Remélem Egyeskével is minden ok.

Réka nagyon ügyike!!

Puszi nektek!!

#2

2012. febr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/230 A kérdező kommentje:

Gratulálok ketteske, örülök hogy könnyű szülés volt. A 3050 gramm pedig tökéletes súly. Alig várom a történetet és a képeket, puszi neked és a gyerkőcnek.


Egyeskéért kicsit aggódom, több mint egy hete eltűnt :(

2012. febr. 14. 11:38
 84/230 A kérdező kommentje:

ja ketteske és nekem is 10-én kellett volna szülnöm :)

de Réka tegnap már három hetes volt. Két napja nagyon jó kislány, a kiságyában alszik este :)

Nem fáj a hasa szerintem és azért nyugodt, mert akkorákat pukizik hogy csak na :)

2012. febr. 14. 11:41
 85/230 anonim ***** válasza:

Hello,

#2-es vagyok!


[link]

a kép a legkisebb fiamról! :) Itt már két napos a drágám. A neve végül Bottyán lett. :)

A szülés jól sikerült, már mindenhogy éreztem magam csütörtökön-pénteken- szúrt fájt a hasam, és mivel csütörtökön már 2ujjnyi méhszájat állapított meg a doki, így pénteken csak elindultunk, már érzetem, hogy lesz valami. 2-3között értünk fel a kórházba - szent imre - és akkor vizsgált meg a doki- akkor már 3ujjnyi volt a méhszáj. Nem voltak kifejezett fájásaim, de előkészítettek a szülésre, majd 4kor bekerültünk a szülőszobára és megrepesztették a burkot. Ekkor 4-5ig kezdődtek a fájások, kezdtek rendszeresek lenni és kezdtek kicsit erősödni is. De 5ig még beszélgettünk, meg jól elvoltunk apával. 5kor jött a doki, mondta, hogy jól állunk, de a bébike feje annyira nincs jól beilleszkedve, ugyhogy 3fájást bírjak ki jobb oldalt, 3-at bal oldalra fordulva, és 3-at állva. Ez már elég dögös lett az előzőekhez képest. Ez kb fél óráig tartott, utána vissza a szülőágy, és lehtett nyomni. De még mindig mondta a doki, hogy még mindig nem tökéletes a gyerek feje, ő majd próbál segíteni plusszban. Tudtam már, és éreztem is, hogy hogy kell nyomni, de éreztem, hogy nem indul meg lefele a gyerek. Ezért kb 5 nyomás után egy ilyen tolófájást ki kellett bírni oldalt fekve. Na ez a másfél perc volt a legeslegrosszabb az egészben!! :) De ekkor viszont jól beilleszkedett végre, és utána visszafordultam, és 2nyomás után már a hasamon volt a bébi. Tehát összességében könnyen gyorsan és viszonylag kevés fájásal és fájdalommal "megúsztam" - azaz így sikerült átélnem életem 3. szülését és csodáját!!

:)


Nagyon jó érzés visszagondolni rá. Ügyes kisbaba ő is, 10/10apgarral, és kis szerencsefiunak nevezték, mert egy komplett csomót igzaított a köldökzsinórján.... hát nem hiába küzdöttem vele annyit, annyit mozgott- jól éreztem én. :)

Szóval itthon vagyunk már két napja- és nagyon nagyon jó kisbaba a Bottyán. Eszik-alszik, 4-5-6órákat is alszik éjjel és nappal is. Alig nyűgösködik, de ezeknek a perceknek szinte örülök, hogy lehet vele is foglalkozni.

Tesók jól vették- bár a kicsi még annyira nem fogja fel ésszel, de most a héten itthon vagyunk velük, férjemmel és anyukámmal- aki jött segíteni kicsit a háztartásban, és a nagyok körül inkább.

Szóval velünk minden oké!!

Remélem Egyeskével is, már én is aggódok, hogy nem jelentkezik- remélem minden oké velük.


RÉkához is gratlálok, tényleg egyre ügyesebb!! :)

2012. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/230 A kérdező kommentje:

Gratulálok ketteske, nagyon cuki kis srác. Neki is jó nagy haja van, de milyen szőke :). Tiszta Scooter :)

Örülök hogy a szülés probléma mentesen lement, és tényleg jó hamar megvolt. Hány óra alatt volt meg indítástól?

Van tejcsike neki?

Tök jó, hogy ilyen sokat alszik, így te is ki tudod magad pihenni. Még egyszer gratula a tüneményes kis csávóhoz.


Egyeske tényleg eltünt :(

2012. febr. 17. 08:52
 87/230 anonim ***** válasza:

Szia,


4kor kerültünk be a szülőszobára, (eddig még fájás nélkül) akkor repesztettek burkot, és 17.55kor született meg a baba, tehát az egész szűk 2óra volt.


Édes ez a szöszke fej- meg is lepődtünk mi is rajta, mert a két nagyobbik nagy sűrű fekete hajjal született - így egy kicsit meglepő számunkra is ez a scooter frizkó! :))


Remélem Egyeskével minden oké, de lehet a kórházban pihentetik, de már akkor is meg kellett szülnie, már 2héttel túl van a 3-i dátumon! Remélem hamarosan bejelentkezik.


Üdv és jó hétvégét!

#2

2012. febr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/230 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Gratulálok Ketteskének is!


Szombaton jöhettünk haza a kórházból, 9-én született Áronka 4470 gr és 56 centi.

Sajna valami fránya fertőzést kapott, a körülmények ismeretlenek, de már jól vagyunk, az a lényeg.


Puszi Nektek!

Egyeske és Mini-Egyeske :)

2012. febr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/230 A kérdező kommentje:

Gratulálok egyeske! Már nagyon aggódtam.

Jó nagy baba :)

A lényeg az hogy már jól vagytok, de biztos megviselt azért.

Várjuk a képet és hogy szültél? Meddig tartott? Eszik? stb.

Puszi, örülök hogy minden ok.

2012. febr. 20. 12:45
 90/230 anonim ***** válasza:

Juhéjj!!

Akkor majdnem egynapon szültünk!! :)

Szívből gratulálok, és tényleg ÓriásTörpid lett!! :) Szerintem BOttyánunk és Réka kb 6-8hetesen lesznek kb4.5kg-osak! :) De hálistennek minden rendben veletek!


Nálunk Bobóka egy kis angyalka, ma 10napos és már majdnem visszanyerte a születési súlyát. :) Szerintem holnapra meglesz!:)


Mindenkinek jó babázást!!

Várjuk Egyeske beszámolóját a szülésről, és a kórházi napokról!

Üdv midnenkinek

#2

2012. febr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!