Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus közepén szülő...

Augusztus közepén szülő kismamik, hogy álltok az előkészületekkel?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 09:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szia, én szeptember négyre vagyok kiírva, de még semmit nem készültünk a babának.Persze gondolatban már mindent elrendeztem, de még nem léptünk a tettek mezejére.Ez olyan babona.Még várni szeretnék, pedig már tűkön ülök hogy vehessek neki már ezt azt, vagy hogy elhozzuk a kiságyát. stb...Szerintem majd augusztusban fogunk igazán hozzálátni.Sajnos méhszáj miatt sokat kell feküdnöm, ezért nem nagyon mászkálhatok.Szép babavárást.
2009. máj. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Aug.19-re vagyok kiírva,de UH szerint 1héttel előrébb vagyunk.(első gyerek)Mi már lassan kezdünk vásárolgatni.Ezek vannak már meg: kiságy,néhány body,sapka,textil-és eldobható pelenka,popsitörlő,fürdető kád,kifogó,pólya,gyerekülés.Folyamatban van: babakocsi,hordozó.

Nekünk kisfiúnk lesz.Ti már tudjátok?Hol tartotok a vásárlásban?Boldog babavárást kívánok!

2009. máj. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Szia, én szeptember 7-re vagyok kiírva, és úgy mint az előttem író, még nem kezdtem neki, csak gondolatban. Nálam is egy kicsit a babona is közrejátszik és még várom a köv. orvosi vizsgálatot, hogy a méhszájammal minden ok.Remélem!!!

De azért gondolom Te már egy kicsit előrébb vagy vele. Nagyon sok boldogságot kívánok és jó válogatást a babacuccok között!

Üdv. 24 hetes kismama

2009. máj. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Szia! Nekünk is kisfiunk lesz! Már megvan a babakocsi hordozóval, a kiságy, légzésfigyelő, bébiőr, elég sok kisruha. De kell még sokminden. Hogy fogják hívni a bébit? Mi most ezen gondolkodunk.
2009. máj. 14. 09:58
 5/19 anonim ***** válasza:

szia.aug 22-re vok kiirva,de már elég sok minden megvan-kiságy,pelenkázó,ruhák,kiskád,bkocsi,hordozó.már csak ezek a kisebb aproságok kellenek-pelus,törlők,olajok,fürdetők,meg ilyenek,de apránkként ezt is beszerzem majd.

mi sajnos nem tudjuk még a nemét,mert nem mutattta eddig magát rendesen-4d-re sajnos meg nincs pénz.

Boldog pocakosodást

2009. máj. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Helló, én aug. 15-re vagyok kiírva. Nekünk elég sok minden maradt az előző gyerkőc után, aki még nincs 3 éves. Kiságy, babakocsi, hordozó, pelenkázó, kisruhák. Vettem már egy pár ruhácskát persze, meg textilpelust, kifogót, sterilizálót (az elsőnél nem volt). Igazából majd június végén kezdjük alakítani itthon is a terepet. Ja, és kisfiú, név még nincs.

Boldog babavárást mindenkinek:)

26+5

2009. máj. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szia! Én is augusztus 15.re vagyok kiírva:)! Nekünk is megvan a java.A nagy dolgok szinte mind,kiságy babakocsi stb.. De vannak ruhák is meg apróságok! De van még mit venni! Nekünk kislány lesz :)! Te mikorra vagy kiírva??
2009. máj. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szia! Augusztus 19-re vagyok kiírva, és a múltheti 4D vizsgálaton tudtuk meg, hogy nekünk is kisfiunk lesz!:)

Nekünk megvan a kiságy,pólya,paplan,pléd,párna,pár db kisruci. Most tartunk a babakocsi vadászatnál,de már belebolondulok,mert egyszerűen nem tudom eldönteni hogy milyen lenne a legjobb és persze olcsó is legyen! Mi sem vagyunk eleresztve anyagilag, a 4D-re is úgy kuporgattuk össze,de megérte:)

A nevekkel mi is hadilábon állunk, de már kiválogattuk az esélyeseket.(Donát,Balázs,Norbert,Milán)Hát mindenesetre nehéz a döntés!:)

Örömteli babavárást mindenkinek!

2009. máj. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Úgy látom a szeptemberi kismamák elég babonásak :))))))) Mi szept. 8-ra vagyunk kiírva, és kismamanadrágon kívül még nem vettünk semmit, csak "gondolatban"! De már alig várom, h mehessek vásárolni :)))), csaka férjem mindig "visszaránt", h "Tudod, megbeszéltük...." és igaza is van! Nekünk is kisfiú lesz, a nevével nagyon hadilábon állunk, nehéz menet lesz. A férjemet Gergelynek hívják és megbeszéltük, ha nem jutunk dűlőre akkor az lesz a baba neve is, de én most beleszerettem a Gellért-be, de neki egyeltalán nem tetszik. Még szóba került a Bence és a Kornél is.

Boldog babavárást!

23 h. pocis :)))

2009. máj. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szia én augusztus 31-ére vagyok kiirva.Én csak pár badit vettem meg.Valahol babonás vagyok ugyhogy mi is az uccso honapban veszünk meg mindent.Ja kaptam nagyon sok minden amit persze elfogadtam mert azt mondják ha valamit kapsz az nem babona.Szoval ha valamit kapsz a rokonoktol v barátoktol azt nyugotan fogad el!!Boldog babavárást!!24 hetes kismama
2009. máj. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!