Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harántfekvés miatt fájhat...

Harántfekvés miatt fájhat többet a pocak?

Figyelt kérdés
25 hetes vagyok, eddig minden uh nál keresztben feküdt a babám, szülesznő tapogatásra is mondja, h úgy fekszik. De én is érzem, mert a második terhességem, és a kislányom annak idejeén fejfkvéses volt mindig. Sokat fáj a pocakom, szúr, húz kétfelől, oldalt. Derekam is rnegeteget fáj. Lehet azért is, mert keresztben van a baba? Ez csak most jutott eszembe, és lehet nem is így van.

2011. dec. 6. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem fájhat ettől. Nekem mikor harántban feküdt a lányom (bár ő már nagyobb volt, a 32-35 hét között), akkor nagyon sokat fájt, feszült a hasam, és olyan idegeket nyomott a babám, hogy volt elég fájdalmam tőle. Amikor faros volt, és mikor fejvégű lett egyszer sem fájt annyira semmim, mint amikor harántban volt.
2011. dec. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Látom nem mai a kérdés, de nálam épp aktuális. 23 hetes vagyok. Az én babám is harantban van, és hasonló erzeteim vannak mint neked annak idején. Nálam annyi a különbség, hogy holyaghurutra szedek éppen antibiotikumot, és ez a fajta fájdalom erősen elgondolkodtat, hogy vajon ez most a harantfekvestol van e, vagy esetleg már a vesem fáj a hólyaghuruttol. Sosem fájt a vesem. Megyek vissza a dokimhoz ez miatt. Csak gondoltam leirom, mert hátha másnak is aktuális ez a kérdés! Kedves kérdező, neked egyébként bebizonyosodott, hogy a harántfekvéstől voltak a fájdalmaid? Nem voltal mellette "felfazva"?
2019. júl. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!