Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes vagyok, és a piacon...

32 hetes vagyok, és a piacon ma majdnem elájultam. Aztán bekértem magam egy üzletbe, ahol adtak egy pohár vizet, és egy szaloncukrot, majd jobban lettem. Mi volt ez?

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Front és/vagy vérnyomásingadozás. Vagy terhességi cukor.

Ha sokszor vagy így , érdemes kivizsgáltatni.Én is szédülök meg néha, cukros nem vagyok, hanem a frontokra vagyok érzékeny. Van, hogy az orrom vére is elindul. habár mostanában nem, mert vasat szedek rá...:)


39 hetes pocis

2009. máj. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 36 hetes voltam óriás hassal teljesen elfehéredtem semmit se láttam teljesen leizzadtam pillanatok alatt szóval nagyon rosszul lettem de mondanom se kell hogy senkit nem érdekelt még annyira se hogy legalább átadja a helyét a dokim azt mondta reggel legalább fél liter folyadékkal kezdjek
2009. máj. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is így voltam, mint az utolsó válaszoló, de az utolsó pillanatban bementem egy üzletbe, ahol leültettek, és adtak egy pohár vizet, meg egy kis csokit, és 5 perc múlva jobban lettem, csak nagyon ijesztő volt, mert ilyet még nem éreztem.
2009. máj. 16. 10:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem szokott ilyen lenni,egyetlen megoldas hogy mindig legyen nalad folyadek meg vmi csoki(gyorsan felszivodik).

Udv,38 hetes

2009. máj. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!