Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit egyek, hogy ne legyek...

Mit egyek, hogy ne legyek állandóan éhes? Még csak 5 hetes várandós vagyok, és látványosan hízok.

Figyelt kérdés
Bár sovány voltam, de félek, hogy nagyon meghízok. Az a baj, hogy tényleg sokat eszem, de állandóan éhes vagyok. Lehet, hogy ezt az Elevit okozza? Az 5 hét alatt már híztam vagy 3 kg-ot. Nagyon meg vagyok ijedve.
2007. júl. 25. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

az elsö három ho´napban én is solkat ettem.Meglepödtem saját magamon.Én is híztam 3,5 kg-ot.

Mostanra ez normaliza´lódott,kevesebbet eszek,és nem hízok olyan gyorsan.Szerimtem te is így leszel ezzel.

Ne idegeskedj rajta,egyél amit megki´vánsz,csak az édesse´ggel óvatosan.

Gratula a babához.

2007. júl. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én kiegészíteném azzal az előzőeket, hogy próbálj meg minél több gyümölcsöt enni. Ezeknek nem olyan magas a kalóriatartalma, ugyanakkor elegendő folyadékot és vitamint juttatsz a szervezetedbe.

A kilókról csak annyit, hogy havi kb. 1-1,3kg a "megengedett". Gondolj bele, hogy csak az utosó hónapban majd a magzatod az akkori súlyának a dupláját hízza. Akkor mennyire leszel éhes?

Próbáld magad elfoglalni valamivel, ne az evés kedvéért egyél.

2007. júl. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!