Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szép kismama voltál/vagy?!

Szép kismama voltál/vagy?!

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok hogy pl.hogyan öltözködtél hanem hogy a terhesség milyen hatással volt a szervezetedre,megszépített vagy eltorzított?

Persze mindenkinek más a szép de gondolom volt visszajelzés...


2011. dec. 11. 19:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
a hajam a körmöm erős és szép lett nem vizesedtem, a pattanásaim eltűntek viszont lett májfolt a szemem alatt. 10 hetes a babám és már minden olyan mint terhesség előtt
2011. dec. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
szerintem is minden kismama szép, de azért is mert sugárzik róluk a boldogság, a pozitív kisugárzás pedig mindenkit megszépít szerintem:)
2011. dec. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondják, hogy szép vagyok. Jót tett a terhesség. Rolam is sugárzik a boldogság. Első baba és 3 évig vártunk rá. Ugyhogy minden okom meg van a boldogságra. Kisfiu lesz. Még nem sokat híztam 3 kg. 26 hetes kismami vagyok most.

Mindenkinek boldog babavárást és babázást!

2011. dec. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

rajtam nem látszott egészen az utolsó 10 hétig,hogy kismama vagyok,legalábbis kabátban,kb 27-28 hetesen kezdett el jobban látszódnia pocakom,ugyanúgy öltöztem,mint előtte,csak lecseréltem a nadrágom kismama nadrágra,mert szorított a csípőnadrág,az első 3 hónapban fogytam,de a végére 14 kiló jött fel,bár nem mondta meg rólam senki hogy 5kilónál több van rajtam,párom,barátaim,és még a kórházban dolgozók szerint szép kismama voltam,a bőröm még puhább lett, a hajam dúsabb lett,sajnos az utolsó 10hétben megjelentek a terhességi csíkok,amikkel még így 8 hónap után is küzdök,21 évesen szültem, a feleslegből már nincs meg csak 5 kiló,de ahogy telik az idő,alakul vissza a testem az eredeti formájára szerencsére,mert én az utolsó időkben rosszul voltam magamtól,nagyon voltak a melleim fájtak,a súlytól a hátam és a lábaim is,pedig nem ettem össze-vissza,sőt nem is tömtem magam,csak 2 hónapon kívül végig rosszul voltam a terhességtől,így nem nagyon tudtam tornázni,most sokat tornázok,figyelek az étkezésemre,remélem hamar újra lapos hasam lesz,és nem fog fájni semmim :D de belinkelek 2 képet milyen voltam.A következő terhességemnél mindenképp tornázom,hogy elkerüljem a hát fájdalmat.szülés után éreztem magam kifejezetten csúnyának és az első 2 hétben


21hetesen

[link]


33hetesen

[link]


szülés után 6 hónappal

[link]

2011. dec. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!