Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szép kismama voltál/vagy?!

Szép kismama voltál/vagy?!

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok hogy pl.hogyan öltözködtél hanem hogy a terhesség milyen hatással volt a szervezetedre,megszépített vagy eltorzított?

Persze mindenkinek más a szép de gondolom volt visszajelzés...


2011. dec. 11. 19:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

csatlakozom! Az eleje jól indult:), na 20.héttől erőteljes hizas, ráadásul a hajam is levagattam, 30.héttől vizesedes. Erőteljesen ronda lettem, szinte egtem főleg, ha idegen helyre mentem és a kórházban is. A nővér látta régi fenykepemet nem akarta elhinni, hogy én vagyok. Mondtam a férjemnek csoda, hogy kívánt meg a végén is.:)

Jelenleg 9 hónap múlt és vissza nyertem régi formám aminek nagyon örülök. Irigylem azokat a kismamákat akik nem deformalodtak el én nem hittem, hogy ilyen rút leszek.

És nálad mi a helyzet?

2011. dec. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Közben valaszoltal.
2011. dec. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Szerintem én igen. Nem voltam eltorzulva. Nem vizesedtem vagy ilyesmi. Volt jó nagy hegyes csúcsos hasam, hátulról nem látszott, hogy terhes voltam, vékony maradt a derekam (hátulról nézve :))

Két gyerekem van.

2011. dec. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

szia.2 gyerekem van.24és28évesen szültem.Plusz 16kiló mindkettővel (ami szülés után 6héttel már sehol nem volt) Csak hasam lett és jó kis cicijeim:))sok bókot kaptam mindenkitől.

Imádtam babásnak lenni!Persze tornáztam végig és egészségesen étkeztem!

Ja,és 4kilós gyerekeim születtek spontán.167cm és 47kg vagyok.

2011. dec. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Minden túlzás nélkül, szerintem minden nő szép, amikor kismama. És ezt női szemmel mondom.
2011. dec. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Férjem szerint igen :) és én is szeretem a pocakomat :)
2011. dec. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Az elsővel így visszanézve az egyetlen pocakos fotót, ami a szülés előtti napon készült: igen, csinos voltam. Nem volt nagy hasam, pedig nagyon féltem tőle, hogy egy bálna lesz belőlem (82 kg-val kezdtem), de összesen 9 kg plusszal mentem be szülni, ami mind le is jött. A bőrömmel is minden oké volt, csak a hasamat és a cicimet kellett sokat kenni mert viszketett, a cicim elég csíkos is lett - ez szerencsére mostanra elhalványult (1,5 éves a fiam). Imádtam, hogy alig nőtt a szőröm, talán kétszer kellett gyantáztatnom az egész terhesség alatt, a hajam viszont félidő után csillogó szép lett.

Most a másodikkal vagyok 23 hetes, de nagyallom a pocakomat, marad a reménykedés, hogy ezt a terhességet is nagyobb macerák nélkül megúszom.

2011. dec. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Szia!


Én az elsővel, szerintem nagyon csúnya voltam!Veszélyeztetett voltam...Nem is adtam magamra...(értem ezalatt a folyton szép haj, ugye egész nap pizsi otthon...)Lelkileg is megviselt,hogy nem úgy alakult ahogy terveztem...4 hetes korunktól voltam veszélyeztetett...Pattanásos lettem...A végére 25 kilót híztam, és én anyahajónak éreztem magam....


Most a második terhességem előtt komoly életmódváltáson mentem keresztül...Fél évvel előtte!Vékonyabbankezdtem a terhességet mint amennyi az előzővel voltam, 19 hetes vagyok,de még mindig nem vagyok annyi kiló mint amennyivel kezdtem az elsőt...


Ugye eleve sokkal egészségesebben élek, mert a nagyobbat még szoptatom...


Most még intenzíven sportolok, de már csak 1 hétig engedélyezték,aztán vissza kell venni belőle, már csak a kismamajóga maradhat az edzéseket le kell mondanom!


Nem vagyok pattis...Mindeni dicsér, hogy jobban nézek ki mint valaha, és hogy ki vagyok virulva...És így is érzem magam....


Mikor megmondom,hogy lassan félidős terhes vagyok el sem hiszik!Szóvalnálam teljesen különböző a két várandósság!Pedig nem olyan sok t elt el közte,20 hós volt a nagy mikor vállaltuk a másodikat!És még a nemük is egyezik...Szóval szerintem a sok sportmiatt és hogy nincs baj most ettől vagyok ilyen életvidám! :)

Majd kiugrok a bőrömből,olyan bolgod vagyok!Persze a terhességi ézékenység megvan,szóval pityergek bármin bármikor....De akkorisnagyon boldog vagyok! :)

És alig várom a szülést....Csak azt az egyet sajnálom, hogy ez az utolsó...mert nem lesz több babűnk,nem szülhetek többször :(


2 éves kislány és 19 hetes pocakcsajszi anyuja

2011. dec. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Eltorzított. Az alakom jó maradt, szerencsére mindkétszer még jobb is lett, mint volt, de....

a fejem felduzzadt már a legelején, tokás voltam, pattanásos, piros, a szám szandikás, az orrom malacos, zsírosodott a hajam, visszeres lett a lábam, a bokám, az ujjaim, a vádlim a 3x-osára puffadtak. Megszültem és minden rendbejött :)

2011. dec. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Úgy érzem igen! Szép a hajam bőröm és nagyon tetszik a pocakom!
2011. dec. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!