Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érzi a baba, ha stresszelek,...

Érzi a baba, ha stresszelek, vagy ideges vagyok? Még csak 7 hetes vagyok, így is van rá hatással?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat veszekszünk a férjemmel, én ingerlékenyebb vagyok és érzékenyebb, és ezt ő nem tudja kezelni. Baja lehet ettől a babámnak?
2009. máj. 18. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A magzat is megérzi, ha feszült az anya. Persze még túl kicsi, de ahogy nő, és fejlődik ki az idegrendszere, azonnal veszi a rezgéseket. :( Próbálj meg nyugodt maradni. A pároddal szívesen "elbeszélgetnék". Ilyenkor lenne szükség a legnagyobb nyugalomra egy kismamának!
2009. máj. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érzékeli a hangulatváltozást amin kertesztül megyünk az egész kilenc hónap folyamán.Ahogy fejlődik napról napra érzékenyebbé válik.Ha örülünk valaminek, a baba is elégedett,bár nem tudja, hogy miért.Ha idegesek vagy szomorúak vagyunk, a baba nyugtalan. Gyakran ugyanúgy érez mint mi. A testünk sajátos vegyi anyagokat termel külömböző helyzetekben. Ezek az anyagokjelzik a babának , hogy mi történik. A testünkben lévő feszültség jelzi a babának, hogy valami nincs rendben. Ugyanilyen módon érzékeli a baba pozitív érzelmeinket is. Most míg ilyen pici nem tudom mennyire érzékeli a reakcióinkat de most fejlődik az idegrendszere fontos a nyugalom.Én mondom aki végig aggódott 12 hetet.Teljesen nem lehet megnyugodni mindíg jön valami ami aggódásra ad okot nálam. A lényeg próbálj nyugodt maradni és hanem szeded a MagneB6-ot akkor merem ajánlani . Én 2*1-et szedek.Nyugalom és boldog babavárást.23hetes km.
2009. máj. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen érzi.
2009. máj. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!