Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megállt a fejlődésben a...

Megállt a fejlődésben a picim,6 hetesen, nincs szívhang sem. A diagnózis: Missed abortion. Még ezen a héten meg akarják csinálni. Van esetleg valami halvány remény, hogy mégis él, és beindul a szíve, vagy már e reménykedjek? Hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 10:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Végül is te tudod mit csinálsz,de én elmennék egy másik dokihoz,nem hagynám annyiban a dolgot!Nekem a 2.babánál voltak gondjaim és csak a 9.héten látszott a szivverése!Ezt is egy másik UH-s gépen vették csak észre!Ennyit erről,a döntés a te kezedben van!

Sok szerencsét!

2009. máj. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
szia! Én a saját magam bőrén tapasztaltakat tudom veled megosztani! Tavaj nyár elején tudtuk meg a pasimmal, hogy szülők leszünk! Aztán a felhőtlen boldogságunk nem tarthatott sokáig, mert a 11. héten mikor mentünk orvoshoz, hogy görcsölök, azt mondta az orvos hogy sajnos baj van. Megnézte a babámat ultrahangon, és közölte, hogy nincsen szivhang! Minden csodáa vágytam, és minden álmom az volt hogy megmaradjon kettőnk szerelmének gyümölcse, de még aznap este elkezdtem vérezni és iszonyatosan gőrcsölni. Olyan volt mint amikor meginditották a szülésemet 2-3 percenként görcsöltem, és dölt belőlem a vér! Mire beértél a korházba, azt mondta az orvos, hogy kilökődött, nem lát semmit, de ilyen egészségügyi kaparást kell csinálnia! Még akkor éjjel megtörtént! Hála égnek nem voltak az orvosok lekezelőek, mert nem igy akartam, nekem minden álmom ez a Baba volt, de az élet közbe szólt. Eltelt azóta 10 hónap, és valamiért nem esek teherbe! Már nem tudom míg csináljak, hova és kihez forduljak!? Neked kitartást, és sok szerencsét kivánok a továbbiakhoz!
2009. máj. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti válaszolónak: Igen, elmegyek még egy másik orvoshoz, de az én orvosom azt mondta, hoyg minél többet várunk, annál nagyobb az esélye, hogy később csak nagyon nehezen, vagy egyáltalán nem eshetek teherbe.Ugyanakkor minden vágyam ez a Pici, hoyg éljen, és egészségesen fejlődjön, de sajnos már egy ideje nem fejlődik. Annyit tehetek, hoyg elmegyek holnap egy másik orvoshoz. Neked milyen problémák adódtak? A tiéd sem nőtt?
2009. máj. 20. 14:32
 14/19 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: Nagyon sajnálom, hoyg így történt! Én szerencsére nem vérzek, és nem is görcsölök, de mégis elveszik. :( Az én tanácsom az, hogy ne görcsölj rá a következő babára, mert akkor nem fog jönni továbbra sem. Igyál málnalevél, palástfű teát, és a barátod pedig egyen lícium gyümölcsöt, nekünk az segített! (sokkal több lett a párom spermája, és egészségesebb lett tőle). Ezt bioboltban, vagy herbáriában veheted meg, nem egy nagy összeg, mégis sokat segít! Kitartás, jönni fog, meglátod! :)
2009. máj. 20. 14:34
 15/19 anonim ***** válasza:

Mindenképpen nézesd meg magad még egyszer!!!Találkoztam múltkor egy hölggyel a kórházban aki ugyanígy volt 6 hetesen,és neki végül kiderült,hogy él a baba!

Nem akarok hiú ábrándokat ébreszteni,hiszen ez borzasztó dolog,de szerintem előtte még egyszer nézzék meg!

2009. máj. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szia!

13.15-ös válaszoló vagyok!Először nem találta a babát,pedig a tesztem + volt!Felment a vérnyomásom,pecsételő vérzésem lett!Azt mondták menjek vissza 1 hét múlva,megnézik mi van!Visszamentem,akkor voltam a 8.hétben.Betalockot kaptam a vérnyomásra!Azt mondták,nincs szivhang!Akkor utánnajártam,terhességben ezt a gyógyszert nem is lehet szedni,mert fejlődési rendellenességet okoz,ezt egy győri prof.mondta,mert neki telefonáltam és kérdeztem meg,mi van.Még jó,hogy nem vettem be,csak felet.Aztán 1 hét múlva megint UH,ott azt mondták,hogy van szivhang,de nagyon gyenge!Mostmár 15 éves a lányom.Kicsinek szivzöreje volt,kontrollra hordtuk Győrbe,de 3éves korára kinőtte.Szerencsém volt,mert nem hagytam magam!Remélem neked is lesz ilyen szerencséd,legalábbis ezt kivánom!

2009. máj. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ma elmentem egy másik kórházba, megnézett egy másik orvos, és biztosan kijelentette, hogy nem él már a magzat, sőt, fel is szívódott az a 3mm-es kis embrió, ami volt. :( Úgyhogy már alig várom, hogy túllegyek a műtéten, és mihamarabb jöjjön egy másik baba, aki majd mérhetetlenül boldoggá tesz.
2009. máj. 20. 22:51
 18/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon sajnálom,hogy nem volt olyan szerencséd,mint nekem!Kivánom,hogy mielőbb felépülj,hogy hamarosan anyai örömök elé nézhess!

2009. máj. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szorítok Neked én is! Minden jót kívánok! Épülj fel hamar, és meglátod hamar jön az új csoda és minden rendben lesz.
2009. máj. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!