Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy mondtátok mg a főnököt...

Ti hogy mondtátok mg a főnökötöknek, v mit csinálnátok a helyembe?

Figyelt kérdés
Még csak tervezzük a babát, de előre tartok a főnököm reakciójától. eladó vagyok és még szinte szabit is alig kérhetek, mert akkor nincs aki itt legyen. állandón ordít, kiabál velem, pedig minden tőlem telhetőt megteszek, régi főnökeim sose pnaszkodtak rám inkábbmegsirattak, de ő kibírhtalan, állandóan streszzel, persze el zeretnék menni amint adódik egy máik lehetőség, de h nem tudok, akkor nagyon félek attól, h h közlöm vele ha sikeül a baba!
2011. dec. 28. 11:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, és szerintem se szólj előre, majd akkor, ha összejön a baba. Ismerős érzés, hogy lelkiismeret-furdalásod lenne, mert én is így voltam, de rájöttem, hogy nem szabad, mert a Baba a legfontosabb.

Nem írom le az egész sztorit, mert hosszú, de nekem is voltak összezördüléseim a munkahelyemen.

Én sem szóltam, hogy Babát tervezünk. Nem lehet tudni, hogy mennyi idő után jön össze. Mondjuk szerencsére a 3. hónapban meg is fogant. Én 9 hetesen mondtam el, a kiskönyvem már megvolt. Nem volt nagy a lelkesedés, nem akartak betanítani helyettem senkit, míg ott vagyok. Dolgoztam tovább állandó idegeskedés mellett, aztán az orvos azt mondta 22 hetesen, hogy ágynyugalom (keményedés, derékfájás), akkor táppénzre jöttem. Csak ezután vettek fel helyettem valakit.

Ha határozatlan időre van szerződésed, akkor babavárás miatt nem rúghat ki.

28h kismama

2011. dec. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen sokat segítettetek természetesen majd 3 hónap után szólok, nem akartam előbb semmi képp! sajnos ilyenllkis vagyok pedig amilyen bunkó velem hónapok ota, nem kellene...
2011. dec. 28. 13:48
 13/13 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászólónak nagyon igaza van,a szerződéssel nagyon vigyázz,hogy milyen,mert nekem határozott,most dec. 31-én lejár és nincs tovább táppénz sem,és mehetek munkanélkülire,sajna. :(
2011. dec. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!