Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen nemű babát szeretnél,...

Milyen nemű babát szeretnél, és miért?

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Mi m
2009. máj. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Párom válasza aranyos volt erre a kérdésre:fiút azért szeretne mert arra büszke lehetne,lányt meg azért mert azok apásabbak és biztos hogy "szerelmes"lenne belé:-))
2009. máj. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
kislányt szerettem volna és az is lett. azért, mert szép ruhákba lehet öltöztetni, frizurát csinálni neki, fésülni a haját. bújosabbak, bájosabbak, szerethetőbbek a lányok, mint a fiúk. szerintem anya-lánya kapcsolata sokkal bensőségesebb, mint anya-fiúé.
2009. máj. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Fúúúúúú,most aztán le lehet pontozni bátran,de az,hogy bensőségesebb egy gyermek -anya kapcsolata azt nem az dönti el,hogy milyen nemű a csemete.Vegyesen vannak a gyermekeim,úgyhogy tudom,miről beszélek.

A fiaimtól,annyi szeretetet kapok,mint még egy pasitól sem.Persze kivételt képez ezalol a férjem:-)

Az pedig,hogy a viszonyom a gyermekeimmel milyen az csupán a kölcsönös bizalom és szeretet kérdése és nem a nemiségé.Bocsi,hogy nyers leszek de ez egy akkora baromság,hogy csak az anya-lánya kapcsolat a tuti.

Egyébként pedig egyszónak is száz a vége és jön a közhely.Egészséges legyen,nem tök mindegy milyen a neme?

2009. máj. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Én lányt szerettem volna, fiam lett persze imádom őt is de most megint babát várunk, ismét lányt szeretnénk:)


Ugyanis én attól félek hogy nagyon rossz fiús anyós leszek, pedig pontosan tudom milyen rossz egy hülye anyós, de az én kisfiamnak senki se lesz elég jó attól tartok ilyen gáz leszek:(((

Már attól rosszul vagyok hogy bölcsibe kell adjam.

2009. máj. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok! én először inkább lányt tudtam volna elképzelni, de nem is tudom miért. aztán kisfiam lett és annyira imádom!!! 7 hónapos, bújós, imádja ha puszilgatom :) ja, és naggyon dögösen föl tudom öltöztetni. és születésétől nagy haja van, már kétszer voltunk fodrásznál :)


most megint babát várok és csak fiút tudok elképzelni. gondolom, ha kiderül, hogy lányom lesz, nem is tudok majd másra gondolni :)

2009. máj. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Az elöttem szóló ismét egy példa arra,hogy egy fiúcska is lehet bujós,lehet bűbájos.Nem is értem,hogy miért kell lepontozni valakit aki csupán válaszol egy kérdésre és esetleg ez nem egyezik egy -két válaszolóéval.

Ja és nem utolsó sorban,azért a fiút is lehet nagyon - nagyon öltöztetni.Max nem gumizod a haját,bár ha akarod megteheted:-))

2009. máj. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Én nagyon kislányt szeretnék,még sehol sincs,de már megterveztem fejben a szobáját, a neve is megvan már és persze az elengedhetetlen dal amit énekelni fogok neki:D 10 éves koromtól anyai ösztöneim vannak(lehet nevetni),nagyon erősek,azóta lányt szeretnék.Nem mert anya-lánya kapcsolat,ez egy érzés.Persze ha fiam lesz is örülni fogok,de az más.Amúgy én is attól félek,hogy olyan kibírhatatlan anyós leszek aki olyan anyuci pici fia filmekben szerepel:(
2009. máj. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én világ életemben kisfiút akartam, aztán mikor elkezdtük tervezni a babát átgondoltam, próbáltam a mérleg mindkét oldalára "pakolni" és akkor valamiért a kislány oldalára dőlt a képzeletbeli mérlegem.

Most 19 hetes vagyok és eljutottam oda, hogy teljesen mindegy, hogy mi lesz! :) Mikor meglátok egy tündéri kis inget vagy valami nagyon vagány fiús cuccot olvadozom. Mikor belegondolok egy pici copfos kislány látványába, akkor attól is kész vagyok. Tehát tényleg mindegy, csak egészséges, vidám csöppségem szülessen. :)

2009. máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi 4 gyermeket szeretnenk,tehat fiut is meg lanyt is.

Most elso korbe kislanyunk lesz de nekem teljesen mindegy volt a neme,a ferjem jobban szeretett volna fiut de mar nem banja h h lanya lesz,sot...

Hat nem tudom,en meg pont azt vettem eszre h a fiuk anyasabbak.

Mi 5-en vagyunk tesok,4 lany es 1 fiu.

Az ocsem mar 18 eves de nem tud meglenni Anyam nelkul,meg most is bujik hozza,simogatja,allandoan telefonal neki,anno a kollegiumba is csak 1 hetig birta.

Mi lanyok viszont mind a negyen apasak vagyunk,en kicsikent mindig Apamon vagy a Nagyapamon logtam.

De sztem nem lehet altalanositani ilyen teren:)

Udv:36 hetes pocakos

2009. máj. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!