Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mit sportol terhesen?

Ki mit sportol terhesen?

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
női jóga...
2009. máj. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én rengeteget gyalogoltam (meredek domboldalon lakunk), mivel a nagyokat oviba kellett vinnem... Hát felfelé jó kis edzés volt!
2009. máj. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Másodok vagyok, az első terhességem alatt jártam kismama- vízitornára, nagyon jól esett a vízben háton lebegni, teljesen megszűnt a terhelés a gerincemen.
2009. máj. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én otthon tornázom dvd-re, heti 2-3x. (Kállai Ildikó-féle terhestorna) és sokat sétálok.
2009. máj. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 39 hetes vagyok. Terhesség előtt is renszeresen sportoltam, még most is . Kb a 22. hétig konditermebe jártam, azóta heti 2 kismama torna , 1 jóga, és 1-2szer Rubint Réka Dvd. Szerintem fontos, hogy ne "tunyuljunk " el.
2009. máj. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

utolsotol kérdezném, hogy a kondiba milyen gyakorlatokat végeztél? én most kezdtem el kismamatornára járni, és mellette szivesen használnám a gépeket is. csak nem nagyon tudom, hogy mi megengedett...

rubint rékát már 1 honapja én is csinálom.

ugylátszik, egész hasonlo a mozgásigényünk :)

köszi a válaszokat

15 hetes

2009. máj. 23. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!