Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit rögtönözzek éjszakára?...

Mit rögtönözzek éjszakára? Bepisilek!

Figyelt kérdés
28 hónaposak vagyunk,már töbször volt olyan hogy bepisiltem, egy, két nap Tena betétet használtam. Ma már háromszor cseréltem nadrágot...,minden betétem elfogyott, éjjelre mit lehet kitanálni? Kissé viccesen, mit tegyek a bugyimba éjjelre hogy reggel ne kezdjem a napot lepedőcserével?
2009. máj. 22. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
28 hónapos? Nem hetes? Miért pisilsz be? Ez szerintem nem teljesen normális...nem? A Tenanál nemtudok jobbat...de inkább orvos! :)
2009. máj. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szivárog a magzatvized?Mindenképpen orvos.
2009. máj. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Háát, most tegyél magad alá törülközőt, amúgy meg fordulj orvoshoz, mert ez tényleg nem normális dolog. Egy-két csepp normális, de ennyi nem.
2009. máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok túl higiénikus megoldást,de talán elég lesz,hogy átvészeld az éjszakát betét nélül.Szóval:Teríts a derekad és a popsid alá egy neilon zsákot,arra egy törölköző és azon aludj.Ha nekem véletlen elfogy minden betétem,akkor végszükség esetére,lehet jó néhány szalvéta,papízsepi,stb és egy olyan bugyi,ami ezt jól tartja.Esetleg a bugyira,még bebugyolálhatod magad egy nagyobb neilontatyóba,ami pelenkaszerűen véd.

Nyomja a hólyagodat a kis manó?Vagy más baj van?Azért a orvosnak nem ártana szólni!

2009. máj. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Minnél elöbb orvos.Lehet,hogy a magzatvíz.Ha pedig inkontinencia,azzal nem jó játszani....
2009. máj. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát persze hogy 28 hetesek vagyunk, bocsi. 20-22 hetesen volt még ilyen gondom, most egyre gyakrabban, de nem mindég.

Nem csak azért mert rugdos a manó, nagyon nyomódik a holyagom. Ma délútán egy kiss törölközöt tettem a bugyimba de az simán átázott.

2009. máj. 22. 21:41
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
És érzed is hogy pisilsz?
2009. máj. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen érzem,nem magzatviz,csak az a baj hogy egyszer csak megindul és már késő... Már elhasználtam egy doboz Tenát,most meg valami éjszakai ...pelust akarok rögtönözni. Csak nálam van ez igy?
2009. máj. 22. 22:24
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális dolog, ajánlom figyelmedbe az intimtornát. De azért orvosnak is szólj.
2009. máj. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A Tena-nak van olyan hatalmas méretű pelenkája, nem a sima betét, nem tudom, milyet használtál el. És tegyél gumilepedőt a rendes lepedő alá- az ágyat megkíméled.
2009. máj. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!