Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Muszáj járni terhesgondozásra?...

Muszáj járni terhesgondozásra? Mi értelme?

Figyelt kérdés

Mi van, ha én nem akarok járni ultrahangvizsgálatokra és vizsgálatokra?

Felelőtlenség?

Régen nem volt ennyi vizsgálat...


2012. jan. 5. 14:08
1 2 3
 21/26 Sssaszem ***** válasza:
ha egy férfi gyereket csinál akaratod ellenére, akkor az az erőszakos férfi be is kaphatja a nemi szervét.
2019. dec. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Sssaszem ***** válasza:
Ha egy férfi gyereket csinál akaratod ellenére, akkor az az erőszakos férfi be is kaphatja a nemi szervét.
2019. dec. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Sssaszem ***** válasza:
Mert egy gyáva alak, bele se kell kezdeni a gyerekprojektbe.
2020. jan. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Sssaszem ***** válasza:
Ha ennyire gyáva vagy, akkor ne szülj gyereket.
2020. ápr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Sssaszem ***** válasza:
Ennyi vérvétel, úristen. Ezért nem fogok szülni soha az életben, Nincs kedvem nőgyógyászhoz járni, mert rögtön fel megy az ideg.
2022. dec. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én sem szívesen fogok járni, persze elmegyek, de csakis olyan orvos(ok) hoz, aki(ket) ~n választok. Nyilván a védőnőt nem választhatom, viszont a nőgyógyászt igen, járok majd a jól megszokott doki(nő)mhöz akiben bízok, és igen, nekem fontos, hogy doktornő vizsgáljon, valahogy mindig is jobban tudtam bízni a női orvosokban (tudom, tudom, ezért sok, főleg kismama, vagy anyuka leharapná a fejem). Belgyógyászati vizsgálatra meg a szintén szeretett háziorvosomhoz, aki egyben belgyógyász, és nem pedig egy számomra vadidegen, ismeretlen dokihoz, szakrendelésre, meg persze labor. Ezeket megteszem, de pl sok mást én is,, fölöslegesnek'' tartok, ha nincs panasz. Pl fogorvoshoz szerintem én sem fogok menni. Így, hogy azt mantrázom, hogy azokhoz fogok járni, akik már ismernek, és bízok bennük, kicsit könnyebb. Különösen fontos, hogy ebben az életszakaszban olyan szakemberek támogassanak, akikben meg tudok bízni. Persze tudom, a magán nógyógyasz nem olcsó, viszont legalább emberséges bánásmódot kapok. Legalábbis az enyémnél, ugyanis nyilván vannak idióta magándokik is. Minket sem vet fel a pénz, de erre azért összespóroljuk, mert nekem fontos, hogy ne egy SZTK-s akármilyen doki kezeljen.
2023. okt. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!