Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok az esetemről?...

Mit gondoltok az esetemről? Kinek hinnétek?

Figyelt kérdés
Jöttek a testemen kis piros foltok amik nagyon viszketnek.A jobb oldalamon van egy nagyobb amire a nődokim azt mondta hogy gombás valami és írt ki rá kenőcsöt.Mivel pénteken nemvolt bőrgyógyász így elmentem a háziorvoshoz hogy mi ez?Azt mondta nemtudja.Fölmentem Pestre bőrdokihoz aki vírusos valamit mondott és olyan kenőcsöt írt ki annak tudatában hogy kismama vagyok aminek a betegtáj.-ba az van írva hogy kismamáknak nem ajánlott.A nagyfoltra azt mondta hogy nem gomba.Annyira tudnak viszketni hogy éjszaka is fölkelek rá.Nemtudom már hogy kinek higyek.Merjem kenni magam vagy ne?Bocsi hogy hosszú voltam.Kíváncsi vagyok a véleményetekre!15 hetes km.
2009. máj. 23. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Vannak olyan gyógyszerek amiket,az első 12 hetben nem szabad adni,vagy használni.
2009. máj. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szia én nem használok gyogyszert ha nem muszáj, de ha azt irja hohy nem ajánlott akkor én nem venném be nem érdekel hogy a doki fel irta lehet nem is tudja mi van a beteg tájékoztatóban, ami nem véletlen van benne.........
2009. máj. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
adni=szedni
2009. máj. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok orvos, de ha viszket és nem gomba, akkor lehet ekcéma is. Nekem volt terhesség előtt is, és mióta babót várok, erősödött. Olvastam, hogy előfordulhatnak ilyen bőrproblémák kismamiknál. Nekem is olyan kenőcsöm volt, amit terhesség alatt nem lehet használni, de az egy vált be. Itt írtak nekem tippeket, halicar kenőcs, ez homeopátiás, és állítólag jó. Még nem tudom, most keresem, mert nem tudtam kapni eddig. 1000-1500 ft körül van. Próbáld ki, attól biztos nem lesz bajotok.


8+4 kismami

2009. máj. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az előzőt a nagyfoltra írtam.
2009. máj. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én sem gyógyszert használok hanem kenőcsöt írtak fel.Már 2-szer 3-szor bekentem magam nagyon vékonyan.Talán halványodtak de még viszketnek.Az ekcéma az mi?Honnan vagy mitől lehet elkapni?Ártalmas a babára?A bőrön hogy néznek ki?
2009. máj. 23. 17:49
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy kis fertözésem,és nekem is olyan gyógyszert irtak fel,aminek a betegtájékoztatójában az volt hogy nem ajánlott. De hát ök csak tudják mit csinálnak...na jó...a mai világban nem biztos. :) De a Halicar kenöcs tényleg jó,próbáld ki azt,vagy kérdezd meg az orvost inkább!
2009. máj. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bízz az orvosban.

Egyébként a gyógyszerek tájékoztatójának(a kenőcs is, a vénnyel kaphatóak) 98%-ában megvan ez a mondat... A felelősség miatt.

2009. máj. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A Canestenre is rá van írva, pedig azt is szokték ajánlani terheseknek, sőt a Klion kúpra is. Szóval a dokinak higyj, kend vékonyan és amint úgy látod, hogy meggyógyult hagyd abba a kezelést. Semmi baj nem lesz.
2009. máj. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg allergiás vagy valamire.
2009. máj. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!