Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lassan 12 hetes kismama...

Lassan 12 hetes kismama vagyok egészen pontosan 3 nap mulva! és nagyon rossz a szám ize. Mitöl lehet ez? Pár napja érzem ezt!

Figyelt kérdés
eddig elkerült a hányinger de mostanában elofordul hogy hányok is ! normális ez??
2009. máj. 23. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, normális. A terhesség alatt néha előfordul. Nekem is néha fémes ízű volt a szám. Nagyon kellemetlen tud lenni :((
2009. máj. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt fémes íz a számban,viszont hányni 9,5 hetesen kezdtem.Most vagyok 11 hetes és még mindig előfordul.
2009. máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerinten nem törvényszerű, hogy csak az első 12 hétben legyen hányinger és hányás. Van akinek végig kíséri az egész tehességét. Nekem kb. félidő környékén szűnt meg a hányinger és az a fémes íz a számban, amit addig éreztem. Terhesen teljesen természetesek ezek a tünetek. Kitartást, boldog babavárást 29 hetes kismami

2009. máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
viszont kivánok boldog babavárást :-)))!!!! és köszönöm a válaszokat!
2009. máj. 23. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!