Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Április közepére várjuk a...

Április közepére várjuk a babánkat. Pontosan milyen ruhaneműket érdemes beszerezni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 23:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia mi is április közepére várjuk a picúrt mi már mindent megvetünk.

Elsőre nem kell sok minden 5-6 db kombidressz legyen benne hosszú meg rövid ujjú.

5-6 db rugi

2-3 db kocsikabát vagy kardigán

Pár kiszokni

kis sapka

2012. jan. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tavaszit :) Hosszú ujjú bodyt,rugdalózót,közepesen vastag együtteseket stb.2009 ápr elején született a lányom és onnantól nagyon szép tavasz volt...de pl tavaly vagy tavaly előtt nem volt azért olyan kellemes a tavasz.Bundát azért nem kell venni mert ha hűvösebb van úgy is jól betakarod a sétákhoz,túl vékony nyáriakat se éri megvenni mert mire meleg lesz már kinövi.
2012. jan. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

ez az 5-6 body azért kevés lesz! :)

Gondolj arra, hogy bármikor előfordulhat pisi-kaki baleset, arról nem is beszélve, hogy büfizésnél is vissza-vissza csöppenhet ez-az. :)

Az enyémet átlag napi 3-4x kellett átöltöztetni.

És amíg külön mosod a baba cuccait, azért nem valószínű, hogy naponta összejön egy adag, arra is kell számítani, hogy a mosásban is van pár darab...

Nekünk kb 12-15 body volt meg harisnyák, talpas nacik, abból is kb. ez a mennyiség. Rugiból kevesebb olyan 5-6 darab... És tavaly áprilisban még masszívan bundazsákot hordott...

2012. jan. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 3.-nak, 5-6 darabnál szeritem is több kell. A bukás nagyon gyakori volt nálunk is az elején, meg a pelusbaleset is. 2-3 váltás ruha biztosan elfogyott egy nap. Én kb. 10-12 db vettem body-ból és így kb. 3-4 naponta kellett mosni a gyerek ruháit. Még így is kevésnek éreztem néha, mert nekem őszi a gyerekem és télen nagyon lassan száradtak a ruhák, egy-egy bukásnál nem ritkán a takaróját is ki kellett mosni, a textilpelusokat, na meg a mi ruháinkat is. Szinte állandóan ment a mosógép.
2012. jan. 7. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak megjelölöm a kérdést, érdekeltként, ápr. 29-ra várjuk a kislányt :) választ nem adok, de köszönöm én is annak aki válaszolt!
2012. jan. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig érkezett válaszokat. Még azt szeretném tudni, hogy milyen vastag holmikat vegyünk??? Pl plüss rugik vagy inkább sima pamut rugikat vegyünk????

Lábzsákot babakocsiba érdemes beszerezni???

2012. jan. 16. 21:43
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok

Én a plüssökért nem igazán vagyok oda,azért akad pár darab,de inkább pamutokat vettem és persze az időjárás függvényébe adtam rá a rétegeket. Lábzsákunk volt,de akkor már nem igazán használtuk.

2012. jan. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia én pont április 15 re várom:-)
2012. jan. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A lábzsák nem felesleges, ha tavasszal nem is, de ősszel biztos szükséged lesz rá.

A plüss rugikat én sem szerettem, a pamut jobb szerintem. Body, rugi kell az elején több, a bukások miatt. Bodyból a hosszú és a rövid ujjút is érdemes venni. Egy.két pulcsit ami nem kapusznis. Kisnadrágot, zoknit (aminek nem szoros a gumírozása), harisnyát.

Altatáshoz a hálózsákot ajánlanám.

2012. jan. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én is akkorra várom :)
2012. jan. 17. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!