Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Április közepére várjuk a...

Április közepére várjuk a babánkat. Pontosan milyen ruhaneműket érdemes beszerezni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 23:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekünk márciusi volt a babánk, de mi vettünk egy vékonyabb anorákot is, mert könnyebb volt ráadni, amikor kicsit hűvösebb volt kint, mint a nacit és a kardigánt. Mi nem vettünk plüss rugit az első időkre, nem is szerettem, mert egy érzékeny bőrű babát kicsap még ilyen picin, mert ugye azért hozzáér a testéhez, és a nyakánál főleg. Inkább pamut rugikat vettünk abból viszont én csomagba vettem a Tescosat, mert azok nagyon jók és nem drága, imádom még most ezt a márkát. Azt adtam mindig alá, és arra rá a kicsit vastagabb rugit, votl egy pár plüss is, de azok inkább újjatlanok voltak, amik nem értek a nyakához csak vállnál bekapcsolós, vagy esetleg felsőt és kis nacit. Nekem mindenből volt 5 db legalább, mert nem mostam mindennap. Naponta legalább két váltás kellett, mert nagyon sokszor volt baleset az elején, amikor kinyitottam a pelust azonnal folyt minden. Reflexesen jön ilyenkor még a pisi, és hát van, hogy nem tudtam már elkapni:) Szóval kellett váltogatni. A büfinél is voltam balesetek, és még előfordult, hogy visszatettem és utána is kijött még tejcsi és akkor ágynemű csere is volt:)) Szóval sok volt a szennyes.
2012. jan. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is április 15-re várom!
2012. jan. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!