Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az éjjel nagyon összevesztem...

Az éjjel nagyon összevesztem a párommal, nem aludtam, nagyok sokat sírtam és ideges voltam. Árthattam ezzel a babámnak? 24 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Ártani szerintem nem ártottál,de megérzik már ilyenkor hogyha anyucijuk ideges.Nem volt aktívabb esetleg?És sikrült már megnyugodni?Remélem igen.Vigyázz magatokra.

15 hetes km.

2009. máj. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont ezért aggódok, mert nem aktív. délelőtt ne is éreztem (bár sosem szokott délelőtt mozogni), de alig vűrom, hogy rúgjon egyet.
2009. máj. 24. 11:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Nemtudom hogy ez nálad beválna e,de az egyik ismerősöm mindig úgy keltette fel a babáját hogy gyengéden megmozgatta,megbökdöste a hasát.Meghát szokták tanácsolni hogy pl. uh. előtt mit kell enni vagy inni hogy fölkeljen.Pl. szénsavasat iszol,csokit szőlőcukrot eszel.De tuti hogy nincs gond.Csak pihizik egyet és utánnna majd befog jelentkezni.Ha rúgott akkor megírnád?Kíváncsi vagyok hogy mikor kel fel.
2009. máj. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 1 ilyen éjszakám,de az én Babám egész éjjel mocorgott,aztán másnap aludt. :) De ma sem aktiv,melegfront van...
2009. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!