Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Clearblue milyen hiba % -al...

Clearblue milyen hiba % -al dolgozik?

Figyelt kérdés
mennyi ideig mér pontosan ?
2012. jan. 9. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:

A hibaszázalékot nem tudom, de azt tartják róla, hogy az egyik legjobb. saját tapasztalat: ez volt az első amit csináltam, amikor sanszos volt, hogy babát várok.(a vélt beágyazódás után jó néhány nappal) Nem mutatta ki azonnal, csak egy óra múlva néztem újra rá, amikor is borzasztó halvány pozitív lett. Ilyet nem is szabadna csinálni...Talán max. fél óra, ami után már elméletileg nem lehet hinni neki. Ezen felbuzdúlva másnap és az azt követő napon csináltam még másféle tesztet is. Azok is hasonló halványak lettek...A negyedik napi teszt már erős volt.

Szóval nekem bejött.

2012. jan. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!