Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hány hetesen kezdtetek el...

Ti hány hetesen kezdtetek el vásárolni a babának?

Figyelt kérdés
érdekelne hogy ki mikor kezdet vásárolgatni a picinek vagy kimosni a kis ruhákat és elkészíteni a cuokat én 19hkm vagyok nem lenne ez még korai ?
2012. jan. 10. 09:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok 26. hétben és elindultam. De megvallom, leginkább azért, mert a gerincbajom miatt nem tudom, meddig leszek mozgásképes - már volt egy 3 hetes időszakom, hogy nem tudtam járni, úgyhogy most ameddig lehet, gyorsan megpróbálok minél több dolgot elintézni...
2012. jan. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
En 20 hetes vagyok es most kezdtem el nezegetni a kocsikat meg a kisagyakat. Penteken mar egesz hosszu idot eltoltottunk a parommal egy baba uzletbe ahol vettunk is egy kismama parnat amivel mellesleg azota a parom alszik :) Azt mondja nagyon kenyelmes :) Meg mar vettem egy ket rucit is de nem nagyon merek vasarolni mert bar azt mondtak, hogy kisfiu de nekem van egy olyan kislany erzesem ami nem hagy nyugodni szoval megvarom a jovoheti uh-t is utana mar batrabban fogok majd nekiindulni :)
2012. jan. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Igaz én nem vagyok még terhes de alig várom hogy az legyek és ell kezdjem venni a baba dolgait igaz addig nem nagyon tudnám venni míg nem tudom a nemét :)

mondjuk most a hét végén ismeg láttam egy kis kabátot a turkálóba és rá néztem páromra ő is mondta hogy nagyon szép és mondtam hát ha lesz egy lányunk és be tettük a kosárba.... :)

2012. jan. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A 25. hét körül.

Elkészíteni a cuccokat meg a 33. hét körül.

2012. jan. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az első babánál a 24. hét után vásárolgattam, mosni, vasalni a 30. hét után kezdtem.

Másodikkal 19 hetes vagyok én is, már múlt héten is vásároltam a picurunknak, mert ellenkező nemű lesz és akkor már 100%-ra megmondták!

A mosás stb. most is a 30. hét utánra marad (szerintem korai még ilyenkor elkészíteni a cuccokat).

2012. jan. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az első babánál amikor 20 hetes lettem akkor bepánikoltam, hogy úristen, mindjárt megszületik és semmije sincs még. Gyorsan elrohantam a bababoltba, vettem 5 bodyt :) és megnyugodtam. Minden mást a 25 és 30 hét körül vettünk meg, de akkor már készre csináltuk a babaszobát és a szekrénybe a már kimosott kivasalt kisruhákat tettem be. Nem késtünk el semmivel, mert a fiam 1 hetet még ráhúzott.

Ha úgy érzed menni kell vásárolni valamit nyugodtan tedd meg, szerintem nem korai :) Boldog babavárást!

2012. jan. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

11 hetesen már vettünk neki apróságokat, mert megtetszett és nem akartam otthagyni. 18 hetesen megvettük a babakocsit is, mert abba is beleszerettem, és addig még sosem láttam szépet, ez az egy tetszett, pedig a város mind a 1000000 bababoltjában voltunk. Most lakást újítunk, így szünet, utána megvesszük a bútorait, kb február végén. De karácsonyra anyuméktól és nagyiméktól, meg párom szüleitől is kapott már csomó mindent. Meg csak úgy, ha elmegyünk, és valami tetszik, megvesszük.


22hkm

2012. jan. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kb 15 hetes voltam mikor megjött a babakocsi.A kiságyat 25 hetesen rendeltük meg. Az első rucit is kb 15 hetesen vettem neki. Azóta voltam bababörzén, ahol szintén szereztem be neki néhány ruhát. Azóta folyamatosan apránként szerzem be a többit. Amiket kaptunk ruhákat is elhoztam, és a múlt héten kezdtem el kimosni.A kórházi csomag összerakásának még nem álltam neki, de lassan azt is szeretném összeállítani, hogy véletlenül se érjen meglepetés.


28 hkm

2012. jan. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első babánál 26 hét után kezdtem a vásárlaást, de most hamarabb akarok, mert úgy próbálom felfogni, hogy nem leszek babonás. Arra várok, hogy a nemét megtudjam.10hkm
2012. jan. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 16-17 hetes voltam, amikor volt a Babaexpo. ott elég sok dolgot megkaptunk akciósan, így bevásároltunk. :)
2012. jan. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!