Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hány hetesen kezdtetek el...

Ti hány hetesen kezdtetek el vásárolni a babának?

Figyelt kérdés
érdekelne hogy ki mikor kezdet vásárolgatni a picinek vagy kimosni a kis ruhákat és elkészíteni a cuokat én 19hkm vagyok nem lenne ez még korai ?
2012. jan. 10. 09:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
32 hétben vagyok a másodikkal, se most se az elsőnél nem kezdtem a 36. hétnél előbb készülődni. Bőven volt időm még így, pedig voltak gondok a lányommal, mert kisebb volt és toxémiás voltam, de nekem nem ment volna előbb. Ha valami gond lett volna akkor nem bírtam volna ki. Nekem ez volt a megnyugtató. Másnak az a megnyugtató, ha minél előbb kész van minden. Szerintem mindenkinek akkor kell elkezdeni a vásárlást amikor jól esik. Mosást én nem kezdeném semmiképpen a 36 hét előtt, mert a ruháknak nem lesz jó illata, és állott lesz.
2012. jan. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
na nekem ez nem ment volna, mert akkor már befektettek a kórházba úgyhogy épp még gondolkodtam is azon, hogy milyen jó, hogy harminc hét körül kész voltam mindennel. Meg akkor valahogy még erőm is több volt hozzá. Persze kimosni nem mostam ki mindent épp azért, hogy ne álljon sokat. 36-37 körül akartam kimosni, de mivel váratlan kerültem kórházba, anyum segített, meg a mamám olyan drágák voltak. Mire hazaértünk a babóval minden csillogott villogott!Mindig hálás leszek nekik érte:)!
2012. jan. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszotokat azért kérdeztem hogy neme a korai mert a két fiamat 36-37 héten szültem de a baba nemét most 2hét mulva tudom meg kb és akkor szeretnék neki állni mindenek a cucuk meg szerzésének
2012. jan. 10. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!