Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én voltam a nőgyogyásznál és...

Melissza001 kérdése:

Én voltam a nőgyogyásznál és ezt az eredmény kaptam, és h ezek mit jelenteken? TVS:30 mm-es AP átm, uterus 7 mm-es a nykh. jobb o. i ovarium 32x 31 mm-es bal o-i ovarium 39x 20 mm-es Mko-i petefészekben sok apró tüszőlátható Ez jelenthet terhességet?

Figyelt kérdés

2012. jan. 10. 15:22
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
43%

Milyen jogon?

Nem baj, ha egy nyilvános oldalon leírsz valamit, ami hülyeség, ha odaírod, hogy szerinted így van, de nem biztos, kérdezze meg az orvost. Nem baj, ha hülyeséget írsz más, kevésbé "életbevágó" kategóriában, pl. ezoteria.

De ha egészségügyi témakörben leírsz valamit, ami nem úgy van, akkor mások egészségével játszol. Lehet, hogy a mennybe mész, és 100%-ra pontoznak, mert állati kedves voltál, csak ha a kérező gondolkodás nélkül elhiszi, neki komoly problémái lehetnek ebből. Akár terhes, akár nem.

Na ilyen jogon.


Ha baromságot írsz nagyon kedvesen, az nem segít. A kérdező amúgy is tájékozatlan. Nem kell még rátenni egy lapáttal, nem kell félrevezetni.

SZERINTEM. De mindenki azt gondol, amit akar.

2012. jan. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Senki nem vezette félre a kérdezőt és senki nem írt hülyeséget, csak a saját tapasztalatát. Itt szerintem senki nem orvos és nyílvánvaló, hogy nekünk többieknek volt annyi felelősségtudatunk, hogy közöltük a kedves kérdezővel, hogy bár ez és ez a véleményünk azért menjen orvoshoz újra, ha nem nyugodott meg mert biztosat nekünk még jogunk sincs kijelenteni!Pont hogy te vagy felelőtlen, mert csak azért jöttél ide, hogy kioktass másokat és csillogtasd az eléggé hiányos tudásodat. Semmit sem segítettél a kérdezőn, egyből csak a földbe döngölted, hogy "buta". Majd a sajátoddal is ilyen leszel gondolom. Te idejöttél és tetted itt a "jani"-t, hogy te vagy itt a valaki és mindenki más hülye! Én a kedves jóindulatú, aranyos embereket szeretem, nem azokat akik arrogánsak és egyből pálcát törnek mindenki feje felett. Na menjél és csillagozgass máshol!
2012. jan. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!