Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy reagal az aki mar nagyon...

Hogy reagal az aki mar nagyon reg probalkozik de nem jon ossze es akkor talalkozik egy varandos anyukaval?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul esett hogy egy ismerosom akinek nincs gyereke(nem ismerek reszleteket hogy nem akarnak vagy nem jon ossze)oda se jott gratulalni egy osszejovetelen,pedig tudta hogy babat varok.Elhiszem hogy faj meg egy kis irigyseg is van a dologban,de azert megis ugy illik,na nem azt vartam hogy most mindenki korulcsokoljon,de eleg feltuno volt hogy mindenki odajott hozzam es kerdezoskodtek,csak o nem...
2009. máj. 24. 22:10
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Kotelessegbol hivtam meg,egyebkent ez nem askalodas,szerintem ti vagytok rosszindulatuak egy kicsit es nem ismeritek az illemszabalyokat,koszi a valaszokat,ne irjatok tobbet mert nem olvasom el.
2010. márc. 17. 14:07
 22/26 anonim ***** válasza:
Nézz már kicsit magadba és ne gyerekeskedj! Inkább próbálj meg tanulni a kritikából! Ne kötelességből hívd meg az embereket, hanem szeretetből!!
2010. márc. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Szívesen segítettünk.
2010. márc. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Amúgy hogy vagytok?Baba?Én is tavaly voltam terhes, szeptemberben szültem.Én vagyok akinek két vetélése volt.

Nem is gondoltam hogy ilyen régi kérdésen ennyit lehet még lovagolni.

Én a poklot jártam meg anno.Iyen vagyok, nem tudtam még a rokon kismamával sem, még csak találkozni sem.Nagyon megviselt hogy ő kismama, én meg elvetéltem két babát, és egy évre lettem csak terhes.Nem irigység volt, én így reagáltam.És ha valaki ugyanígy lenne mint én akkor, teljesen megérteném, mert átmentem rajta, nem várnék el tőle semmit.Ez akkor rendeződik, ha megszületik a várva várt gyermek.A te ismerősöd, meg más helyzet, ha nem is akar, az az ő dolga.Ha nem szereti a gyerekeket, kár is lenne elvárni hogy gratuláljon.

Remélem még olvasod a kérdést.

2010. márc. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Miért ne szeretné a gyerekeket? Aki próbálkozik évek óta, hogy legyen babája az szereti a gyerekeket. Úgyan úgy van mint te voltál fáj neki terhes nőt látni mert neki nem adatik meg. Én megértem. 10 évig próbálkoztunk!! Nagyon hosszú idő és higyjétek el minden beszélgetés egy kismamával a szívemben egy tőr volt!!
2010. márc. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Eléggé érzéketlen veled? Miért zavar ennyire Téged? Nem tudjátok egyszerűen megszakítani a kapcsolatot velük? Vagy valamiért úgyis mindig találkoznátok?
2010. márc. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!